Новини України: Китайські вчені винайшли пристрій, який заряджає смартфони світлом

Новини України: Китайські вчені винайшли пристрій, який заряджає смартфони світлом
238195 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сучасні смартфони, як правило, розряджаються набагато швидше, ніж хотілося б їх власникам.


Сучасні смартфони, як правило, розряджаються набагато швидше, ніж хотілося б їх власникам.
Китайські вчені Юньсінь Лю, Чжень Ціньі і Чуньшена Чжао з Дослідницького інституту Microsoft Research створили прототип технології зарядного пристрою AutoCharge, що працює за допомогою світла.
Дана бездротова технологія не тільки дозволяє зарядити телефон за допомогою звичайного світла, але й оснащена системою автоматичного розпізнавання місця розташування смартфона. Зарядка пристрою за допомогою цієї технології здійснюється за допомогою бездротового лайтбруса, що працює з сенсорами Kinect.
AutoCharge має чотири компоненти: генератор променя світла, спеціальну камеру, що відстежує смартфон, ротатор, що переміщає пучок вихідного світла і контролер, його направляючий. AutoCharge може бути прикріплений, наприклад, на стелі кімнати. Камера за секунди визначає місцезнаходження телефону, після чого пристрій починає заряджатися з тією ж швидкістю, що і вже існуючі провідні адаптери.
"Ми постаралися зробити так, щоб світловий промінь не завдавав шкоди людям, особливо це стосується дітей, адже з цікавості вони можуть дивитися прямо на цей світ", - зазначають творці технології.
Зарядний пристрій визначає можливості зарядки смартфона, коли власник кладе "трубку" на стіл. Якщо на одному столі лежать кілька смартфонів, система може зарядити їх один за іншим. Після того як розташування смартфона автоматично визначено, пристрій починає заряджати його, якщо батарея розряджена.
Обертається двигун, який регулює напрямок світлового пучка таким чином, щоб випромінювання точно проектувалося на пристрій. Після повної зарядки акумулятора процес припиняється. Також він буде зупинений за 50 мілісекунд в тому випадку, якщо камера зафіксує будь-який предмет, який блокує світловий промінь.
AutoCharge готовий до роботи 24 години на добу, незалежно від погодних умов. Однак даний підхід передбачає, що в смартфон будуть інтегровані сонячні панелі, які, сприймаючи світло, і будуть заряджати гаджет користувача. На даний момент таких пристроїв на ринку немає, але розробники з Китаю вважають, що чекати залишилося недовго, адже великі виробники начебто Apple і Samsung випускають нові покоління смартфонів майже щорічно.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео