Новини України: Samsung змушений використовувати власні процесори в Galaxy S6

Новини України: Samsung змушений використовувати власні процесори в Galaxy S6
185334 ПЕРЕГЛЯДІВ

Південнокорейський виробник вирішив покластися на власні чіпи.


Південнокорейський виробник вирішив покластися на власні чіпи.
Samsung відмовилися від рішення встановити в свій наступний флагманський смартфон процесор Qualcomm 810 через проблеми з перегрівом у тестових зразків.
Про відмову Samsung від Qualcomm Snapdragon 810 у ще не анонсованому телефоні через надмірне тепловиділення повідомило агентство Bloomberg. Видання посилається на обізнане про ситуацію джерело в компанії. Замість американського процесора в смартфон, який імовірно назвуть Galaxy S6, поставлять 8-ядерний 64-бітний процесор Exynos власної розробки.
Відзначимо, що першим у світі смартфоном, створеним на базі 64-розрядної архітектури, став iPhone 5s, випущений в 2013 році. У той час багато говорили, що ця непотрібна функція: Qualcomm авторитетно заявила, що це більшою мірою рекламний трюк, а не реальний технологічний прорив. Пізніше Qualcomm відмовилася від своїх слів і назвала процесори Apple "майбутнім мобільної індустрії". З того часу багато виробників анонсували 64-бітові мобільні чіпи, однак сама Qualcomm зіткнулася з серйозними проблемами при виробництві топової однокристальної платформи Snapdragon 810.
Відмова Samsung від рішень Qualcomm може досить відчутно позначитися на бізнесі останньої - південнокорейський виробник є одним з найбільших покупців її чіпів з часткою в 12%. Qualcomm заявила ще в квітні, що її нові чіпи Snapdragon 808 і Snapdragon 810 почнуть з’являтися в нових пристроях на початку 2015 року.
Презентація Galaxy S6 очікується на майбутній на початку березня виставці Mobile World Congress в Барселоні. За останніми чутками, пристрій буде виконано з металу і скла. Samsung, чия виручка від продажів смартфонів падає загрозливими темпами, вкрай важливо випустити на початку 2015 дійсно якісне і цікаве пристрій, тому в компанії вирішили не ризикувати, експериментуючи з досі ще "сирим" чіпом.
Прагнучи зменшити залежність від постачальників комплектуючих, компанія в минулому році вирішила витратити без малого 15 млрд доларів на нову фабрику з виробництва напівпровідників недалеко від Сеула. Запрацює вона в 2017 році.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео