Дерево, яке може обігріти ваш будинок

Дерево, яке може обігріти ваш будинок
185464 ПЕРЕГЛЯДІВ

Французька компанія NewWind створила «Вітрове дерево». 


Французька компанія NewWind створила «Вітрове дерево». Це 3-метровий генератор, призначений для міських умов, який ловить навіть найменші повітряні потоки. Працює «дерево» майже в повній тиші, складається з 72 мікротурбін, які генерують потужність у 3,1 кВт. Хоча це не багато, порівняно з турбінами промислового масштабу.
Інженер проекту Юлія Ревуз розповіла: «Міський вітер не дуже сильний, проте він поривчастий. Ці турбіни не потребують сильного повітряного потоку, щоб почати працювати. Вони виробляють близько 3 кВт енергії, що може обігріти маленький будинок, запалити вуличні ліхтарі чи зарядити електричний автомобіль».
Компанія NewWind була заснована Жеромою Мішо-Ларів’єром три роки тому, коли у нього виникла ідея створення «Вітрового дерева» під час прогулянки. Він побачив, як листя на дереві рухалось під дією вітру і почав думати про можливість перетворення цієї кінетичної енергії в електричну.
Теперішній прототип дерева вже офіційно визнаний, а енергія, яка ним виробляється, надходить до електромережі й використовується локально. Ревуз говорить: «Ми ще не оптимізували структуру. Ми сподіваємось зробити листя з екологічно чистих матеріалів. Саме дерево повинно мати якомога менше вуглецю у своєму складі».
12-метровий прототип дерева буде виставлений на Площі Згоди в Парижі з 12 березня. Він простоїть на головній міській площі протягом двох місяців. Дерево важить близько 5 тон і коштує $ 35 000. Воно буде використовуватись у якості навчального посібника, аби показати публіці технологію, що лежить в основі дерева. «Вітрове дерево» буде запущено в масове виробництво з березня 2015 року. Компанія каже, що вже отримала $ 1,34 мільйони, щоб почати підготовку виробництва.
Винаходом «NewWind» зацікавилася місцева адміністрація у Франції та Європі, а також агенти з нерухомості й компанії, які хочуть мати таке дерево у своїй власності. Говорять навіть про демонстрацію прототипу в Лондоні в наступному році.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео