Microsoft продемонстрував "розумний" шарф

Microsoft продемонстрував "розумний" шарф
211879 ПЕРЕГЛЯДІВ

Той факт, що компанії Microsoft вкрай цікавий ринок носіїв пристроїв, ні для кого не секрет.


Той факт, що компанії Microsoft вкрай цікавий ринок носіїв пристроїв, ні для кого не секрет. Буквально в минулому році компанія представила фітнес-браслет Microsoft Band, а на минулій у січні презентації показала шолом HoloLens. Тепер же можна сказати, що Microsoft продовжує створювати все більше нових носяться пристроїв. Під час проходила нещодавно в Стенфордському Університеті конференції фахівці дослідницького відділу компанії Microsoft представили новий пристрій, зовні схожий на шарф. Природно це був не звичайний шарф. Представлений «розумний» шарф в деякій мірі служить підтвердженням того, що існує величезна безліч різних способів, завдяки яким люди можуть взаємодіяти з сучасними технологіями.
Шарф, зроблений з вовни з індустріальним шестигранним візерунком і вплетеними провідними мідними модулями здатний підключатися до смартфону людини, на яку він надітий, за допомогою Bluetooth і додатки-компаньйона. За допомогою цього додатка можна збільшити температуру шарфа або змусити його вібрувати, залежно від того, які модулі вбудовані в шарф. Але дійсно цікавим є той факт, що модулі можна переставляти і таким чином пристосовувати цей предмет гардероба під себе.
Для демонстрації технології представники компанії вибрали саме шарф просто тому, що саме в ньому її застосування найбільш розсудливо, хоча модулі можна вставити і в рукава, наприклад.
Як уже було зазначено раніше, цей винахід всього лише служить підтвердженням того, що в області носяться пристроїв можна досягти ще дуже багато чого. Враховуючи те, що шарф це лише концепт, розраховувати на те, що він у результаті надійде в продаж, поки не варто.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео