Згадаймо як це – писати від руки

Згадаймо як це – писати від руки
106193 ПЕРЕГЛЯДІВ

У час модернізованого спілкування, коли у кожного є крутий телефон із системою Android або iPhone, планшети, айпади та решта гаджетів, ми не пишемо листів від руки, не малюємо


У час модернізованого спілкування, коли у кожного є крутий телефон із системою Android або iPhone, планшети, айпади та решту гаджетів, ми не пишемо листів від руки, не малюємо. Усе, що потрібно є в наших крутих пристроях. Та погодьтеся, що інколи хочеться сісти за стіл, відкрити блокнот і поринути у глиб думок, а потім виплеснути їх на папір. Але так само хочеться якось зберегти свою творчість або навіть поділитися нею.
Здається, технології не зупиняться ні на чому! Для тих, хто сумує за годинами спокою, коли просто можна посидіти перед папірцем і поміркувати, винайшли Roсketbook – на перший погляд звичайнісінький паперовий блокнот. Та лише на перший. Бо насправді це крутий технологічний блокнот, який збереже всі записи, адже, ви не стнете збирати всі ваші блокноти: не вистачить місця.
Він має вигляд записника розміром 22x28 сантиметрів, 100 сторінок і 7 невеличких іконок внизу кожної сорінки. Саме за їх допомоги можна зберегти записи зі сторінки. Кожній іконці ви призначаєте окреме місце збереження, тобто, куди б ви хотіли зберегти запис. Аби не забути, на форзаці блокнота є чиста памятка – там можна написати якій іконці відповідає обрана вами хмара. Отже, щоб зберегти запис, необхідно поставити галочку на іконці, тоді дані відправляться у ваш Dropbоx.
А далі запускаєте додаток Rocketbook на смартфоні й тримаєте його декілька секунд над сторінкою. Він самостійно збереже її в обраному вами місці.
Найкрутішою особливістю Rocketbook є його нескінечність. Якщо писати в ньому спеціально розробленою ручкою Pilot FriXion, то ваші 100 сторінок ніколи не закінчаться. Тобто вони вичерпаються, але, помістивши блокнот на 30 секунд у микрохвильовку, ви дістанете звідти чистесенький екзепмляр. Звучить дійсно дивно, та чорнило FriXion є термочутливими, а пружинка Rocketbook виготовлена з полiпропілену, тому безпечна для печі.
На сьогоднішній день компанія заробила на Rocketbook понад 180 тисяч доларів, а розраховувала хоча б на 20 тисяч. Очевидно, що люди сумують за простим письмом рукою.
Ціна пристрою становить 25 доларів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео