Захисне скло Київ : За що такі гроші?

Захисне скло Київ : За що такі гроші?
42611 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як часто літає ваш смартфон? За статистикою кожен другий користувач Києва хоча б раз в житті невдало випускав пристрій з рук, розбиваючи екран. Прикра павутинка на захисному склі - найпоширеніша поломка серед мобільних гаджетів Києва. При цьому багато в Києві зовсім не поспішають міняти захисне скло. Навіть маленькі тріщини можуть нанести удар, якщо не по здоров'ю у вигляді подряпаного пальця під час свайпа по відколу, так по гаманцю. Чи є спосіб зробити такий екран придатним до використання без заміни скла дисплея в Києві? Ми знайшли рішення. А поки розберемося - чи здатні захисні плівки та захисні стекла запобігти пошкодженням? Почнемо з плівок. Ми взяли найдешевшу в Києві, універсального розміру, за 180 грн і дорогу за 700 грн. Її виробник заявляє, що вона збільшує міцність екрану аж в 10 разів! А як доказ демонструють відео, де смартфоном з плівкою забивають цвяхи - ну ви бачили ці ролики сто разів.

Захисне скло Київ : Перевіримо гучні заяви

У дешевої плівки виробник заощадив на всьому. Вона виявилася менше заявленого розміру і різати її потрібно самому. У процесі використання дисплей гірше реагує на дотики, та й, загалом, відчуття якісь «ну такоє»... Схоже через відсутність на плівці олеофобного покриття.
Олеофобное покриття – це найтонша плівка з силікону і розчинника, відбиває вологу, жири і бруд. В результаті на екрані залишається менше відбитків, а палець краще ковзає по поверхні. А що там із захисними функціями? На справу виходять головні вороги всіх стекол екранів. Ключі.
Треба визнати, що від невеликих натисків дешева плівка все ж захищає. Але якщо натиснути сильніше - зчитувати інформацію дисплея буде проблематично. Але головне - після демонтажу захисту, скло виявилося цілим і неушкодженим. Те ж саме ми виконали з дорогою плівкою. Палець по ній ковзає легко, дисплей відгукується добре, а ключі і монети вона і зовсім ніби не помічає.

Захисне скло Київ : Переходимо до більш брутальних експериментів

Смартфон з дорогою захисною плівкою ми встановимо біля основи прозорої труби і будемо кидати різні гирькі (від 20 до 100 грамів) з висоти один метр - це приблизний рівень кишені - і з висоти людського вуха - близько 2 метрів.
Екран витримав натиск всіх гирьок, які падали з метрової висоти. А потім пережив навіть 100-грамовий вантаж, який прилетів з двох метрів.
Нам стало цікаво - це плівка така міцна або все таки саме скло смартфону? Відклеїли і нанесемо аналогічний удар без захисту. Але скло рідне впоралося і тут без будь-якої допомоги захисного скла. Треба було щось змінювати. Ми ще раз наклеїли плівку, а гирьки стали відправляти вниз не плоскою стороною, а закругленою, щоб сконцентрувати удар в одній точці. Отже, висота максимальна - 2 метри. Вантаж - 100 грамів.
Варто визнати, що дорога плівка все таки добре проявила себе. Але сподіватися, що вона захистить екран при будь-якому падінні не варто. Особливо небезпечні точкові і торцеві удари - тобто в бічну, неприкриту частину скла смартфона. Тут і дешеві і дорогі плівки абсолютно безпорадні. А ось із запобіганням подряпин - обидва варіанти справляються.

Захисне скло Київ : Тепер розберемося з захисними стеклами

Найдоступніше в Києві захисне скло на останню модель смартфона з яблучком нам обійшлося в 250 грн (ми купили його в звичайному кіоску в підземному переході), а найдорожче в Києві захисне скло, яке зовні абсолютно таке ж - в 1000 грн! При цьому різниці в тому, як ці захисні стекла протистоять подряпинам, ми не помітили ніякої!
Як то кажуть, якщо немає різниці - навіщо платити більше? У нашому випадку обидва захисні скла мали твердість 9H за шкалою Мооса. Саме на цю цифру потрібно звертати увагу при покупці захисного скла в Києві. Вона означає, що таке захисне скло може подряпати лише алмаз і ніякі металеві предмети йому не страшні. Хоча, дуже часто виявляється, що ця інформація всього лише «мутка» хитрих продавців в Києві. Цифру вказують, а захисне скло при цьому крихке. Це доводить і наш краш-тест. Дешеве захисне скло розбилося вже після падіння гирькі в 50-грамів з висоти 1 метра.
А ось дороге захисне скло витримало аналогічну вагу і навіть 100-грамовий снаряд, який прилетів з метрової висоти.
Розбити дороге захисне скло вдалося лише з 2-метрової висоти падінням 20 грамового вантажу.
Проте, навіть самі виробники попереджають, що ані захисні стекла, ані тим більше плівки - це не панацея.

Захисне скло Київ : Підсумки

Наша порада - переплачувати за найдорожчі захисні стекла все ж не варто. Часто це те ж саме, тільки в красивій упаковці з набором для більш простої установки і з націнкою за бренд смартфона. Як і у випадку з плівками, найкраще - це варіанти середньої ціни - міцність та ж, але без переплат. Ну і останнє: на ринку в Києві не так давно з'явилася новинка: дуже міцні і гнучкі "бронеплівкки". Вони дуже схожі за властивостями до бронеплівок, які клеяться на автомобілі останнім часом.
Справа в тому, що там поліуретанова силіконова основа, при цьому вона доопрацьована спеціально під пристрій гаджетів так, щоб з часом ця плівка від частого використання, носіння не жовтіло та не відклеювалося ... Затягнути нею можна і екран, і корпус пристрою. Заготівлю поміщають в особливий верстат, вибирають модель вашого смартфона і точно під нього вирізують плівку. Найцікавіше - клеїти такий захист можна прямо поверх невеликих тріщин і відколів і вони зникають (правда іноді лише частково)! Ви можете знайти подібну плівку у компанії Bronosmart, Київ, вул. Велика Васильківська 108. Знайдіть час завітати і можете користуватися смартфоном без ризику для здоров'я і шкоди для гаманця довгі роки.
Бронеплівка Bronosmart в Києві (на відміну від захисного скла) демонструє ідеальні сенсорні характеристики. Як можна довіряти плівці більше, ніж захисному склу? - Вся справа в пружних властивостях бронеплівки і в законах фізики. Захисне скло має кристалічну структуру. І хоча на перший погляд захисне скло виглядає твердим, при падінні енергія удару не поглинається ним. Тому захисне скло руйнується (а разом з ним є ризик, що розіб'ється рідне скло дисплея). Бронеплівка відрізняється від захисного скла і стандартної плівки тим, що має високий коефіцієнт пружності. Саме в цьому і полягає секрет успіху бронеплівки. На відміну від продавців китайських захисних стекол і звичайних плівок, в компанії Bronosmart в Києві за більш ніж 4 роки зникло таке поняття як «незадоволений користувач» (на відміну від захисного скла, де їх кількість в Києві множиться щороку). До 5-річного ювілею Bronosmart в Києві представляє безпрецедентну послугу поклейка «Full Body 360». «Full Body 360» - це найкраще, що можна знайти в Києві для тих, хто цінує свої гаджети.

Теги: Защитное стекло Киев,Захисна плівка Київ,Захисне скло iphone,Захисне скло samsung,Захисне скло xiaomi,Защитное стекло iphone,Защитное стекло samsung,Защитное стекло xiaomi,Захисне скло і плівки,Захисне скло на телефон,стекло vivo,стекло oppo,стекло motorola,стекло oneplus,стекло realme,стекло huawei
Автор: bronosmart

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео