Сервіси та додатки, якими найчастіше користуються українці під час ізоляції

Сервіси та додатки, якими найчастіше користуються українці під час ізоляції
30308 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після офіційного оголошення пандемії світовий ринок та звички докорінно змінились. Тепер для нас перебування вдома не здається покаранням та пасткою для екстравертів.

Для багатьох країн це стало причиною звернути увагу на дійсно слабкі місця, по якому хвороба вдарила найбільше – медицина та необхідні прилади, фінансова нестабільність, падіння малого бізнесу, значні зменшення шансів завершити війну на Сході для України та зміни у правосудді.

Ринок мобільних додатків та сервісів також піддався масовому споживанню та створив свій список з найбільш популярних та корисних застосунків в Україні та по всьому світі під час пандемії:

·       Проблема роботи та навчання стали найчастішими для людей, які постійно знаходились поміж соціуму та активно взаємодіяли з ним. Додатки з категорії «Бізнес» та «Освіта» набрали більше позначок у звантаженні. Звичка залишатись на віддаленому режимі можливо закріплять низки роботодавців та зроблять можливість всебічно розвиватися під час робочого процесу;

·       Закриття кордонів завадили сотням людей подорожувати та відправитись в місце своєї мрії. Тому звантаження додатків за цією темою стали ледь не у два рази рідше;

·       Вільний час став причиною завантаження мобільних ігор, тематики які припадають на різні головоломки, настільні та карткові ігри. Ці та інші ігри в десятки разів збільшили прибутки за період пандемії, але й не тримались стабільно, адже різка криза зменшила здатність купляти ігри та продовжувати собі преміум записи;

Які мобільні ігри стали найбільш популярними під час ізоляції?

·       Для системи IOS це HouseParty та Brain Test, що є в стилі головоломок та мозкового штурму. Для системи Андроїд це натільна гра Людо Кінг з онлайн платформою та достатньо широким сервісом;

·       Різні симулятори, які пов’язані з тією чи іншою працею також популярні серед завантажень та довгий час тримають аудиторію;

·       Різні шутери та стратегії збільшили свою аудиторію майже на 50 мільйонів користувачів;

·       Соціалізація, музика, стиль життя та технічка підтримка смартфона у додатках також не обійшли стороною таз кожним днем збільшують число зареєстрованих користувачів.

А що з мобільними додатками? Покажемо найчастіші сегменти та назви сервісів:

·       В Україні найчастіше звантажувати доставляння їжі та різних посилок, такі як Ракета, Uber Eats та Сільпо;

·       Перевезенням по місту та міграцією займаються BlaBlaCar, Bolt та Uklon;

·       Продажі власного майна та купівля розташувались у додатках OLX, Prom, Izi та Auto.Ria;

·       Банкінг та компанії зв’язку також просуваються серед завантажень. Це є Монобанк, Ощадбанк, Приват 24, Київстар та Vodavone;

·       Телебачення та розваги в українців також стоять на високих позиціях. Це Sweet.tv, Megogo та Київстар Телебачення.

·       Для розслаблення ідеальними будуть сервіси Endel, Rent a finn, для більшої концентрації та організованості – Any.do, 365done, Coin Keeper та Forest;

·       Спорт та здоров’я також стали не менш важливими для карантинного періоду. Це сервіси з різними вправами для кожної групи м’язів, спостереження достатньою кількістю випитої води та розумні будильники.

Всебічно розвивайтесь та підтримуйте своє ментальне та фізичне здоров’я. пандемія це не вирок, а можливість  адаптуватись до нових нестандартних умов та почати займатись саморозвитком та своїм життям!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео