Черговий витік даних: Facebook продовжує боротьбу з хакерами

Черговий витік даних: Facebook продовжує боротьбу з хакерами
65424 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього разу жертвами стали пів мільярда користувачів соцмережі, та Facebook вам про це не повідомить, навіть якщо ваші дані знаходяться під загрозою.

Минулого тижня компанія заявила про ще один витік даних — у мережі з'явилися бази даних з мобільними номерами, датами народження та електронними адресами 533 мільйонів осіб. У Facebook повідомляють, що інформацію хакери зібрали ще під час однієї з наймасштабніших хакерських атак у 2019 році за допомогою імпортування контактів, після чого вже були вжиті заходи щодо усунення цієї проблеми. Було вилучено можливість безпосередньо знаходити контакти, використовуючи лише номер телефону — ця функція за допомогою програмного коду могла імітувати соціальну мережу та отримувати усю публічну інформацію про користувачів, яким належить номер. Це програмне забезпечення більше не становить загрози: компанія запевняє, що вдосконалила політику конфіденційності, проте це не заважає зловмисникам публікувати дані, які були вкрадені ще у вересні 2019. Хоча уся інформація стара, вона все одно може бути цінною для кіберзлочинців.


Наразі Facebook не має точних списків, чиї дані було оприлюднено, тому не попереджатиме осіб, які потенційно постраждали. Замість цього було створено спеціальну інструкцію для користувачів, що переймаються безпекою конфіденційності. У статті пояснюється, що хакери змогли отримати лише інформацію, яка мала загальнодоступний характер на момент хакерської атаки, тобто, такі дані, як публікації для обмеженого кола друзів або банківські картки, залишилися у безпеці. Тут також детально описується, як користувачі повинні правильно налаштувати свій профіль, щоб убезпечити себе від будь-яких можливих дій хакерів у майбутньому.


Майк Кларк, один з менеджерів Facebook, у своєму блозі написав:
"Ми зосереджуємо максимальну увагу на захисті даних наших користувачів і працюємо над тим, щоб якомога швидше видалити базу даних. Ми надалі продовжуватимемо переслідувати зловмисників, які зловживають інструментами нашої соцмережі. Попри те, що ми не завжди можемо перешкодити повторному поширенню приватної інформації у мережі та появі нової, у нас є команда, яка зосереджена виключно на цій роботі".

Автор: Юлія Заєць

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео