Apple продовжує робити "розумний будинок" ще розумнішим

Apple продовжує робити "розумний будинок" ще розумнішим
27358 ПЕРЕГЛЯДІВ

Apple працює над розробкою унікального продукту, що може стати найамбітнішим проєктом компанії для "розумного будинку". Він поєднає у собі ТБ-приставку Apple TV, смарт-колонку HomePod та веб-камеру для відеоконференцій.

Самі Apple не підтверджують інформацію про створення такого пристрою, тому точної дати виходу немає, як і впевненості у тому, що компанія не закриє його розробку ще на початкових стадіях. Проте це не перша спроба поєднати як мінімум ТБ-приставку та камеру: у коді бета-версії tvOS 14.5, прошивки для Apple TV, знайшли підтримку FaceTime - сервісу відеодзвінків Apple. Про наявність екрану на такому пристрої інформації немає, тому, вірогідно, буде використовуватися напряму дисплей екрану.

Майбутній гібрид отримає усі основні функції ТБ-приставки включно зі стримінговими сервісами. Майбутній продукт має підтримувати голосового помічника Siri, але невідомо, хто саме буде займатися його розвитком - нагадаємо, що у середині квітня 2021 року Microsoft купили компанію Nuance, алгоритми якої лежать в основі асистента. До самої приставки Apple випустять пульт управління, який вирішить найголовніше проблему - у нього влаштують функцію, що дозволить знаходити його у будь-якій точці будинку. Як саме це буде реалізовано, компанія не розкриває, проте це може стати значною перевагою на ринку.

До приставки Apple випускатимуть ще й портативну акустичну систему зі смарт-дисплеєм. Подібні гаджети не новина - вони вже представлені серед продукції Lenovo та Xiaomi, а американський ринок захопили Amazon Echo Show та Google Nest Hub. Девайс має поєднувати функції планшету iPad та колонки HomePod, але сама компанія відмовляється від будь-яких коментарів стосовно нових проєктів.

Можливу розробку такого пристрою можна пояснити тим, що Apple намагається поєднати свої продукти, які так і не захопили ринок. У березні 2021 року компанія відмовилася від розумної колонки HomePod через низький попит, а ТБ-приставку вона востаннє оновлювала чотири роки тому наприкінці березня 2017 року. За 14 років існування Apple TV так і не змогла обігнати свого головного конкурента Samsung і навіть поступається ідентичним продуктам Xiaomi.

Очевидно, що ці пристрої вийдуть ще не скоро, якщо вийдуть взагалі. Проте у 2020 році Apple об'єднали команди HomePod та Apple TV задля спільної розробки нових девайсів.

Теги: apple
Автор: Юлія Заєць

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео