Літаючі машини та допомога екології. Найцікавіші новинки International Consumer Electronics Show

Літаючі машини та допомога екології.  Найцікавіші новинки International Consumer Electronics Show
70053 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щороку у Лас-Вегасі, штат Невада, США проводиться велика торговельна виставка побутової електроніки, 2021 рік не став виключенням, але конференція відбулася онлайн, тож кожний охочий мав змогу ознайомитися з новинками CES не виходячи з дому.
Не дивлячись на те, що конференція була онлайн, вона була традиційно насичена безліччю цікавих новинок у світі техніки.
Сьогодні хочу поділитися з вами найцікавішими пропозиціями від виробників, з рештою товарів можна ознайомитися на просторах Інтернету.
1. Lasso- Пристрій для побутової переробки сміття. Щороку збільшується кількість свідомих громадян, які турбується про навколишній світ, компанія Lasso підготувала новинку саме для них- пристрій для побутової переробки сміття. Він зроблений у вигляді компактного баку, який нагадує пральну машину. До баку можна поміщати відходи зі скла, пластику та паперу, головне перед цим повністю очистити їх від залишків їжі. Пристрій визначає тип сміття та можливості його переробки, якщо це неможливо, то повертає його назад. Пристрій подрібнюють відходи та оброблює їх паром, згодом вам прийде повідомлення на телефон і залишиться тільки замовити вивіз сміття. Бак суттєво скорочує час на сортування сміття та позбавляє обов‘язку часто виносити сміття. Пристрій дійсно гідний уваги, але є і значні мінуси, вартість такого баку $3500 та й у малогабаритній квартирі місця для нього не буде, адже він досить об‘ємний.
2. MaskFone - захисна маска з навушниками. Компанія Binatone представила багаторазову маску з вбудованою Bluetooth- гарнітурою та змінним фільтром PM2,5 з п’яти шаровою системою очистки. Завдяки цій масці, щоб поговорити по телефону більше не потрібно знімати, або відсувати її та при цьому руки вільні. Щоб випрати таку маску, потрібно лише від‘єднати гарнітуру. Ціна цього виробу порівняно невисока- $50, беручи до уваги довгий термін експлуатаціії.
3. General Motors- літаюче таксі. Майбутнє ближче, ніж нам здається. Цьогоріч компанія General Motors представила приголомшливу новинку- літаючі дрони, які зможуть перевозити одну людину- це аеро-таксі, яке буде пересуватися на невелику відстань зі швидкістю до 90 км за годину. Компанія показала у якому дизайні буде машина, але не показала детальних технічних характеристик і змовчала про дату випуску дрону.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео