Cosmonova Broadcast : Заміщення реклами та іншого контенту

Cosmonova Broadcast : Заміщення реклами та іншого контенту
375397 ПЕРЕГЛЯДІВ

Телеглядач хоче переглядати лише цікавий, індивідуально підібраний контент. В той час, рекламодавець прагне, щоб реклама транслювалася зацікавленій у ній аудиторії. І на разі є можливість задовольнити обидві з сторін, за допомогою, функції заміщення контенту, зокрема, заміщення реклами. Таким чином, телеканал може максимально точно доносити таргетований контент. Компанія Cosmonova Broadcast давно надає дану послугу і вже набрали ряд успішних кейсів заміщення реклами за допомогою Cosmo PlayOut, і, в тому числі, створення версій телеканалів для мовлення в інтернеті і ОTТ-сервісів.


⚫ Телеканал формує сигнал у студії та команда R & D займається безперебійною доставкою сигналу, його якісним прийомом та налаштовує заміщення рекламних блоків за сценарієм замовника. Саме замовник в інтерфейсі COSMO | Playout налаштовує програму так, щоб контент одночасно транслювався в різних регіонах - однаковий або ж різний. Після, компанією здійснюється поставка сформованих версій сигналів до кабельних провайдерів, IPTV, ОТТ сервісів, платформ трансляції і так далі.


⚫Варто зазначити, що заміщення рекламний блоків актуально для усіх країн. Контент можна змінювати за різних обставин. Таким чином, заміщення дає можливість заощадити на інфраструктурі формування сигналу і доставки.

⚫ Заміщення за допомогою COSMO | PlayOut вкрай необхідне для створення регіональних версій каналу. Подібна добірка новин підтримує зацікавленість аудиторії, робить телебачення максимально наближеним до реальних потреб та інтересів телеглядачів. Також, можна заміщувати контент, тоді, коли контент заборонений на певній території. Варто зазначити, що це не впливає на якість трансляції для всіх телеглядачів.

⚫ COSMO | PlayOut володії широкими можливостями у медіа сфері, оксільки вони вже 16 років на ринку.
Наступним етапом після формування окремої версії телеканалу за допомогою COSMO | PlayOut є її доставка до операторів і провайдерів за допомогою сервісу IP Delivery. Через WEB інтерфейс IP Delivery телеканал може керувати доставкою та обирати, якому провайдеру доставити певну версію.


⚫ Cosmonova Broadcast надає обширний комплекс технологій, сучасних інфраструктурних рішень для телеканалів. Це створення телеканалу з нуля, управління формуванням ефіру на базі COSMO | PlayOut до дистрибуції, доставки в провайдерів і операторів і т.д. Цілодова робота з високим рівнем SLA. З COSMO | PlayOut клієнти не переймаються за якість.

Теги: Cosmonova Broadcast ,Cosmonova,Космонова

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео