Відкриття алеї пам'яті в місті Жовті Води

Відкриття алеї пам'яті в місті Жовті Води
8493 ПЕРЕГЛЯДІВ

29 серпня - Україна вшанувала пам’ять загиблих героїв. В кожному місті , в кожному населеному пункті країни відбулися заходи з цієї нагоди. Старовинне українське місто Жовті Води - край козацької й шахтарської слави. Саме звідси ропочиналась визвольна боротьба українського народу за свою свободу під проводом Богдана Хмельницького у 1648 – 1654 роках. Про це свідчить і монумент на честь загиблих героїв на алеї Слави. Історія будь-якого народу повторюється і має своє продовження.
В Жовтих Водах поруч з монументальним пам’ятником давнини було урочисто відкрито монумент на честь воїнів – захисників Україні – наших сучасників, що полягли на на Сході нашої країни на початку війни, яка триває з 2014 року. З ініціативи громадського об’єднання «Родинне коло героїв» монумент збудовано на особисті кошти відомого мецената і бізнесмена, президента міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Петровського.
Батьки і рідні загиблих, друзі і місцева громада давно мріяли про вшанування пам’яті свої загиблих земляків. І ось нарешті це стало можливим, завдяки меморіалу.
На урочисте відкриття і вшанування пам’яті загиблих прийшло багато людей. Серед них родини загиблих, військові побратими, духовенство, друзі і прості мешканці міста. До присутніх звернулись міський голова Жовтих Вод Дмитро Ханіс, віцепрезидентка міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Яна Іванілова, секретар Дніпропетровської епархії УПЦ Віталій Лопушанський, волонтери і військові.
Апофеозом урочистої події став театралізований виступ артистів Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. В образі матері усіх загиблих синів з’явилась Заслужена артистка України Оксана Петровська. Своїм емоційним виступом талановита актриса зуміла показати увесь непоправний біль і скорботу кожної української матері, що втратила свого нащадка. Усі присутні на цій події не змогли втримати своїх емоцій і сліз.

 

Автор: МБФС админ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео