Турнір з футболу до Дня захисника і захисніці України.

Турнір з футболу до Дня захисника і захисніці України.
28992 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Придніпровську на базі середньої школи №98 пройшов дитячий турнір з футболу на честь Дня захисника і захисниці України.
Вісім дитячих команд 2010 року народження, серед яких 6 представляли місто Дніпро, а ще дві приїхали з П’ятихаток і Перещепиного, боролись за призи обласної асоціації футболу і МБФ Олександра Петровського «Солідарність». Спочатку пройшли матчі в групах, переможці яких поборолись за перше місце, а команди, які посіли другі місця – розіграли бронзові нагороди турніру.
Передбачити результати в кожному матчі турніру не змогла б і найвідоміша в світі лондонська букмекерська контора Вільяма Хілла - наскільки безкомпромісною і завзятою була боротьба на ігровому майданчику, чого на жаль, скажимо відверто, не вистачає в матчах національного чемпіонату України під проводом Пари - матч .Серед присутніх гостей на турнірі було багато ветеранів АТО на честь яких і пройшов цей турнір
Турнір проходив за ініціативи ГО «Родинне коло загиблих героїв» , яке постійно опікується справами не лише загиблих побратимів, а й веде велику патріотичну виховну роботу. Так і в СШ №98 , де проходив турнір встановлено меморіальні дошки на честь загиблих вихованців школи В’ячеслава Болбашова і Олексія Попко
Як і завжди значну допомогу у проведенні подібних турнірів його організаторам надав МБФ Олександра Петровського « Солідарність»
Звісно, переможених на цьому турнірі не було зовсім, адже кожному його учаснику дістались пам’ятні медалі, м’ячі і подарунки від меценатів МБФ «Солідарність»

Автор: МБФС админ
Мої відео