COVID-19 викликав рекордне падіння міграції у 2020 році – звіт ОЕСР

COVID-19 викликав рекордне падіння міграції у 2020 році – звіт ОЕСР
290991 ПЕРЕГЛЯДІВ

Потік мігрантів до розвинених країн минулого року скоротився найшвидшими темпами за всю історію пандемії, йдеться в останній доповіді провідних економістів Організації економічного співробітництва та розвитку, який був оприлюднений 28 жовтня 2021 року.

Близько 3,7 мільйонів осіб іммігрували минулого року до 38 провідних розвинених країн, що входять до Організації економічного співробітництва та розвитку, що є найнижчим показником з 2003 року, йдеться в щорічній доповіді ОЕСР про міграцію.

"Криза COVID-19 викликала різке за всю історію спостережень зниження міграційних потоків в ОЕСР - більш ніж на 30 відсотків", - додається в доповіді.

Число нових іммігрантів до Сполучених Штатів, які є основним напрямом міграції до ОЕСР, скоротилося на 44 відсотки до 576 000 осіб, оскільки країна закрила свої кордони, щоб зупинити поширення вірусу.

 А Франція прийняла 230 000 нових іммігрантів, що на 21 відсоток менше.

Згідно зі звітом, який вперше показує вплив пандемії за повний рік, криза охорони здоров'я торкнулася всіх категорій міграції.

Кількість нових заяв про надання притулку знизилася на 31%, що є найбільшим зниженням з часів балканських конфліктів на початку 1990-х років.

Мігранти також непропорційно сильно постраждали від кризи робочих місць, спричиненої пандемією минулого року: згідно зі звітом, частка працевлаштованих знизиться на 2,1 процентних пункти у 2020 році і становитиме близько двох третин.

 

"Економічна криза, викликана пандемією COVID-19, поклала край 10 рокам безперервного прогресу на ринку праці іммігрантів", - йдеться в повідомлені ОЕРС.

Мої відео