Згідно з аналізом Світового банку через зміну клімату до 2030 року понад 130 мільйонів людей будуть на порозі бідності

Згідно з аналізом Світового банку через зміну клімату до 2030 року понад 130 мільйонів людей будуть на порозі бідності
587862 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зміна клімату, бідність та нерівність є визначальними проблемами нашої ери. Боротьба зі зміною клімату вимагатиме серйозних соціальних, економічних та технологічних змін, багато з яких є дорогими і потребують великих інвестицій.

Група Світового банку є найбільшим багатостороннім спонсором кліматичних інвестицій у країнах, що розвиваються.

У період з 2016 по 2021 рік Група Світового банку надала понад $109 млрд. кліматичного фінансування, включаючи рекордні $26 млрд. у 2021 фінансовому році.

У рамках Плану дій Групи Світового банку боротьби зі зміною клімату (CCAP) вони зобов'язалися надавати в середньому $25 млрд щорічного фінансування в період з 2021 по 2025 фінансові роки на ініціативи, спрямовані на зниження викидів парникових газів та сприяння адаптації, а також на скорочення бідності та нерівності та покращення результатів розвитку.

Група Банку зобов'язалася збільшити цільовий показник кліматичного фінансування до 35% від загального обсягу зобов'язань протягом наступних п'яти років, привести фінансові потоки у відповідність до цілей Паризької угоди та досягти результатів, що поєднують клімат та розвиток.

У 2020 році на частку Групи Світового банку доведеться більше половини всіх багатосторонніх кліматичних інвестицій у країни, що розвиваються, і більше двох третин фінансування адаптації.

Згідно з аналізом Світового банку, зміна клімату може призвести до того, що до 2030 року понад 130 мільйонів людей опиняться у злиднях, а до 2050 року понад 200 мільйонів людей будуть змушені мігрувати всередині своїх країн. Тому інвестування в адаптацію, щоб допомогти країнам та компаніям стати стійкішими, має вирішальне значення. Світовий банк збільшив підтримку адаптації до клімату з 40% від кліматичного фінансування у 2016 році до 52% у 2020 році.

Що цікаво, Група Світового банку вже більше десяти років не здійснює жодних інвестицій у вугілля.

 

 

Мої відео