Світовий банк схвалив програму вартістю 160 млн доларів на створення водопостачання в історичному місті Індії

Світовий банк схвалив програму вартістю 160 млн доларів на створення водопостачання в історичному місті Індії
3098 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рада виконавчих директорів Світового банку сьогодні схвалила програму вартістю 160 мільйонів доларів США, спрямовану на активізацію підтримки зусиль уряду штату Хімачал-Прадеш в Індії щодо подальшого покращення послуг водопостачання та каналізації у культовому місті Шимла.

Програма покращення послуг водопостачання та каналізації Шимли в Хімачал-Прадеша допоможе забезпечити цілодобове водопостачання та гарантувати, що всі стічні води, що утворюються в місті, збиратимуться та ефективно очищатимуться, що принесе значну користь здоров'ю мешканців міста та 3,2 мільйона туристів, що відвідують його щороку.

 

Нова програма спирається на партнерство Банку з Хімачал-Прадеш, який з 2018 року допомагає покращити послуги водопостачання та водовідведення в столиці штату, яка тривалий час відчувала гостру нестачу води та епідемії, що переносяться водою. Сьогодні Шимла отримує гарантоване водопостачання протягом двох-трьох годин на день порівняно з одним разом на три дні раніше, а всі підключення до водопроводу у місті тепер враховуються, що забезпечує прозорість та підзвітність.

Мої відео