УКРАЇНА ІНФОРМ

Тисячі людей тікають із ДР Конго до Уганди

Тисячі людей тікають із ДР Конго до Уганди
4370 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бойові дії у східній частині ДРК стали причиною втечі 11 тисяч людей до сусідньої країни Уганди. Тенденція вимушеної втечі почалася з вечора неділі, що стало рекордним за кількістю притоку біженців за день більш ніж за рік. Цією інформацією поділилося у вівторок Агентство Організації Об'єднаних Націй у справах біженців УВКБ ООН.

Серед тих, хто змушений перетинати більшу кількість становлять діти та жінки. Вони рятуються від зіткнень між конголезькими ЗС та ополченцями на території Рутшуру, що знаходиться в провінції Північна Ківу ДРК.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео