Премія за визначне лідерство 2021 року: вшанування видатних особистостей, які вирішують незвичайні завдання сьогодення

Премія за визначне лідерство 2021 року: вшанування видатних особистостей, які вирішують незвичайні завдання сьогодення
3652 ПЕРЕГЛЯДІВ

Враховуючи численні злети та падіння 2021 року – нерівномірне відновлення після пандемії, успіхи та невдачі демократичних країн по всьому світу – варто віддати належне тим, хто допомагає забезпечувати прогрес та прагнути стабільності у цей неспокійний час.

Саме це і зробила Атлантична рада, вручаючи в середу нагороди за видатне лідерство (DLA), вшановуючи зразкових людей, які зробили свій внесок у місію Ради зі спільного формування глобального майбутнього в різних областях.

У період серйозних глобальних розбіжностей голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн демонструє тверду відданість підтримці трансатлантичних зв'язків. А в умовах тяжкої за останні сто років кризи громадської охорони здоров'я генеральний директор компанії Pfizer Альберт Бурла разом із співзасновниками компанії BioNTech Озлемом Тюречі та Угуром Сахіном продемонстрували найкраще з того, що бізнес може запропонувати суспільству.

 

Тим часом, лауреат премії "Греммі" співачка Дуа Ліпа використала свою зіркову силу, щоб допомогти вирвати свою батьківщину предків, Косово, з повоєнної бідності та подарувати цілому поколінню надію.

Мої відео