ОЕСР: Естонія очолила рейтинг країн із найбільш конкурентоспроможною у світі податковою системою

ОЕСР: Естонія очолила рейтинг країн із найбільш конкурентоспроможною у світі податковою системою
4025 ПЕРЕГЛЯДІВ

Естонія очолила рейтинг країн із найбільш конкурентоспроможною у світі податковою системою у новій доповіді Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), опублікованій сьогодні Tax Foundation, некомерційною організацією, що займається податковою політикою у США. Рейтинг присвячений найбільш конкурентоспроможним податковим режимам у світі.:

Вищий бал Естонії зумовлений 20-відсотковою податковою ставкою на корпоративний дохід, яка застосовується лише до розподіленого прибутку, а також податком на майно, що застосовується лише до вартості землі, а не вартості нерухомого майна чи капіталу, пишуть автори звіту про міжнародну податкову конкурентоспроможність.

У відповідь на цю новину Андрес Сутт, міністр підприємництва та інформаційних технологій Естонії, повідомив сьогодні вдень інтернет-ресурсу City AM, що країна все більше приваблює іноземних підприємців.

"У глобалізованому світі прозора та справедлива податкова система є одним із найважливіших факторів для компаній, які думають про міжнародну експансію або вихід на європейський ринок", - пояснив він.

"Податкова система Естонії є сильною конкурентною перевагою, оскільки вона підтримує вільне підприємництво, а мінімальна бюрократія дозволяє підприємствам зосередитися на розвитку своїх продуктів і послуг", - пояснив Сутт.

 

Міністр також зазначив, що у всьому світі зростає конкуренція між країнами, які шукають способи залучити бізнес, щоб зробити внесок у свою економіку.

Мої відео