Гучна подія у світі книжок, Джоан Роулінг презентувала “Різдвяну свинку”. Прихильники авторки шаленіють.

Гучна подія у світі книжок, Джоан Роулінг презентувала  “Різдвяну свинку”. Прихильники авторки шаленіють.
32260 ПЕРЕГЛЯДІВ

Презентація нового твору

Здійснилася ще одна мрія прихильників творчості  Джоан Роулінг , а саме вихід нової книги, мрія кожної дитини. Весь світ завмер, тому що саме восени цього року вона вже в продажі майже у кожній країні.

Перш за все давайте пороздумуємо, а про що ж ця книга? Що вона в собі несе?  Чи цікава вона більш старшій аудиторії? Звичайно запитань багато, а відповідей в мене ще  більше, приготуйтесь, буде цікаво.

Британська письменниця , авторка серії книг про “Гаррі Поттера” випускає дитячу книгу “Різдвяне порося”. Даний  твір вже перекладений двадцятьма мовами і український варіант вже доступний читачеві.

Обгортка яка зачаровує

А й  справді, від книги не можна відірвати очей. Вона має яскраво червону з зображеннями золотого кольору, її не хочеться відпускати з рук, а особливо коли ти дитина  і віриш в дива. Зараз наведу зображення книги, це потрібно бачити і ти одразу потрапиш у різдвяну атмосферу.

Я вважаю, що ця книга чудово підійде і дітям і дорослим. Адже вірити в дива, в чарівний світ ніколи не пізно. Фанати світу Гаррі Поттера зі мною точно погодяться. Ще варто додати, як вказують міжнародні ЗМІ скоро з’явиться аудіо версія книги.

Про що ж ця загадкова  книга?

Хлопчик та його іграшка мають змінити усе, так написано на палітурці книги. З цього можна зробити висновок, що головні персонажі це і є хлопчик з іграшкою.Називається ця різдвяна свинка “Гална Слинка”. В цій історії події відбуваються навколо хлопчика Джека, якось іграшка загубиться і він її буде шукати. А чи знайде? Це вже самі прочитайте.

Я щасливий, бо маю вже вдома цю книгу з першого  дня її появи. Творчість Джоан Роулінг мене почала захоплювати з часів її легендарного “Гаррі Поттера”. Ще в дитинстві я прочитав цей роман і потім перечитав декілька разів. Тепер зачепивши видатну письменницю Роулінг хочу додати ще про неї, її ставлення до окремих речей, успіх та благодійність.

Джоан Роулінг успіх та благодійність, як це бути найкращою письменницею світу?

В успіху цієї авторки не сумнівається ніхто. За підведеними підсумками рейтингів, вона вкотре стає найбагатшою письменницею світу.А чи було так завжди? Звичайно, що ні. Її не хотіли друкувати видання, багато хто відмовляв, лише після 25 років вона почала розуміти, що це справа її життя і відчула перші дотики слави. 

 

Її головне гасло це любити свою справу і вірити в неї.

В багатьох інтерв’ю вона говорить про благодійність, відвідує благодійні виставки, аукціони та фестивалі. Це приклад того, що світ має нести більше добра. 

На світовому рівні відзначають День Гаррі Поттера і виходячи з останніх новин Роулінг в цей день пожертвувала 1 мільйон фунтів стерлінгів безхатькам та жертвам домашнього насилля, якого стало більше в період карантина, про це вона повідомила на своїй офіційній сторінці в Twitter.

 

Це показує її активну життєву позицію, вона не залишається осторонь. Багатьох поціновувачів творчості Роулінг цікавить чи буде продовження “Гаррі Поттера” , чіткої відповіді авторка не дає. Остання книжка цього циклу вийшла в світ 2016 року , презентація була в Лондоні “Гаррі Поттер і прокляте дитя”. Нам залишається лише чекати затамувавши подих. Вже 1 січня 2022 року ми побачимо спецвипуск, серію до 20 річчя саги про Гаррі Поттера. Бо рівно 20 років тому показали перший фільм про хлопчика чарівника.

Теги: гаррі поттер,світ чарівника роулінг ,світ книжок , різдвяна свинка
Мої відео