Життя в окопах: холод, сирість та вода. Реалії в яких проживають наші військові, йдучи до перемоги

Життя в окопах: холод, сирість та вода.  Реалії в яких проживають наші військові, йдучи до перемоги
31363 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом 9 місяців війни, бригади ЗСУ живуть в сирих та холодних окопах. Завдяки їхній силі та незламності, віра в перемогу збільшується з кожним днем все більше. Наші воїни мужньо боронять українські землі ціною власного здоров'я, та ризикуючи власним життям.

Що краще, без світла чи в окопах наповнених водою?

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, військові ЗСУ звільняють території України від російських загарбників. Одна з бригад обороняє Бахмут Донецької області не в найкращих умовах.

Кожного дня, дев'ять місяців поспіль військові б'ються за звільнення наших областей, що вдається занадто тяжко. Вони живуть в окопах, які наповненні брудом, водою та сирістю, після дощів та відлиг. Бійці ЗСУ боряться за життя українського народу і своє життя, тому що кожну секунду перебувають під сильними обстрілами, завдяки чому не дають ворогу знищити Українську націю.

На даний момент більшість територій Уккраїни лишилася без світла, тепла та інтернету. Але це не привід говорити, що тяжко справлятися в таких умовах. Якщо переглянути фото військових, де вони проживають в окопах, можливо тоді кожен із нас зрозуміє, як це жити без комунікації.

Джерело фотографії: офіційна сторінка телеканалу ТСН в Instagram

Це наші захисники, саме в таких умовах вони захищають нас від окупанта. Ворог масово завдає шкоди використовуючи міномети, заборонену фосфорну бомбу, танки та іншу артилерію.

Фото в окопах на фронті під Бахмутом порівнюють з умовами Першої світвої війни, а ситуація яка триває, схожа на бої Другої світової війни.

     Джерело фотографії: Walter Report офіційна сторінка в Twitter

Як сплять та харчуються солдати?

Ідеальних умов для проживання в солдатів немає, але змайструвати своїми руками змогли навіть баню. Волонтери надсилають військовим ковдри, спальні мішки та продукти харчування. До продуктів входить хліб, м'ясо, картопля, фрукти та овочі . Для спання волонтери привозять розкладачки, щоб кожен мав змогу відпочити на передовій.

Як для зими, то температура -5; -10 градусів це не висока, головне щоб не було сильного вітру та вологості. Для військових взимку така погода вважається стабільною, оскільки температура близько нуля є неприємною, сніг розтікається та стікає в окопи. Такі умови відразу перетворюються на не комфортні для переміщення.

Але не дивлячись на холод, бруд та сирість, бійці ЗСУ не втрачають надію на перемогу навіть в складних для них умовах, і обіцяють українському народові стояти до останнього, щоб в Донецькій, Луганській та інших окупованих областях замайорів Український прапор, та пролунав гімн України.

Теги: війна в Україні,#перемога,Бахмут
Мої відео