УКРАЇНА ІНФОРМ

Тилові щури: Паралельна реальність рівненських «бізнесменів» Козлишиних

Тилові щури: Паралельна реальність рівненських «бізнесменів» Козлишиних
165455 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рясно полита кров'ю війна проходить повз цю заможну рівненську родину, яку не хвилюють ні доля Батьківщини, ні розпач скалічених, ні примари полеглих.

На Рівненщині чудово знають: як не крути, а пани холопів все одно обдурять. Бо були пани. І були холопи. Хоча чому були? Хіба вони поділися кудись після початку війни? Кудись переїхали? Ні, так само займаються «бізнесом» у міру своєї розбещеності і безпринципності.

Яким чином і скільки нацарювали Мирослава та Микола Козлишини (до речі, останній - раніше судимий) - собі, рідні, кумам, сподіваюся, розберуться правоохоронці. Прояснивши громаді і походження і факт дивовижного поповнення за роки війни наступного майна Козлишиних: будинків в елітному котеджному селищі Велика Омеляна  у передмісті Рівного, двох будинків та квартири, понад 5 тисяч квадратних метрів комерційної нерухомості у самому Рівному, великої кількості земельних ділянок, в тому числі і к київському елітному передмісті – Конча-Заспі, п’ятьох квартир у Києві, будинку у Коста-Бланці (на узбережжі Іспанії) затишного шале в австрійських Альпах. До цього слід додати численні рахунки в українських та зарубіжних банках, а також те, що  приховано під матрацами і від чого вдавилася б від заздрощів навіть широко відома керівниця Хмельницького МСЕК Тетяна Крупа. 

Вишенькамі на торті є  дві «скромні» автівки – Тойота Камрі у максимальній комплектації. 

Мерзотність ситуації ще й у тому, що власники приватних компаній «Ековід», «М.І.К», «Богданівського цегельного заводу» Козлишини, які навіть під час війни дозволяють собі «оздоровчи тури» на елітні зарубіжні курорти, не тільки не допомогли нікому (ні воякам, ні їх родинам, ні вимушеним переселенцям) навіть копійкою, а й заздалегідь переправили онука призовного віку Романа до затишної Баварії. Де, нарешті, далеко від гомофобних співвітчизників, він знайшов довгоочікувану можливість бути самим собою у рядах «тилового спецпідрозділу «Пекельна дупа», замість 14 бригади, у складі якої захищають Україну його земляки. 

Туди ж, судячи з наявної інформації, вони виводять і великі суми для облаштування бізнесу дочки Таміли, яка, раніше, через фіктивний шлюб змінила прізвище з Козлишин на Лещук, для більшої зручності оформлення та оперування сімейними активами і, до речі, за останні п'ять років. послідовно змінила п'ять автомобілів приміум-класу.

Втім, нюанси особистого життя «патріотів глибокого баварського тилу» Таміли та Романа заслуговують на окрему розповідь. Як то кажуть, далі буде.

«Безвідповідальне та зневажливе ставлення деяких представників «бізнес-еліти» до своїх менш забезпечених земляків – огидний та небезпечний симптом. Хіба усі ми – не громадяни однієї країни?», запитує ветеран 14 ОМБР, уродженець рівненщини Віктор.

«Ми стоїмо стіною на східному фронті за нашу землю. Нікому її не продамо, не подаруємо, ні на що не зміняємо. А вони?

 

 

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео