ПЕТРОВСКИЙ АЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВИЧ: ПОСЕТИЛ ПРАЗДНИЧНЫЙ КОНЦЕРТ ВОСПИТАНИКОВ ДОМА-ИНТЕРНАТА ДЛЯ ДЕТЕЙ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ

ПЕТРОВСКИЙ АЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВИЧ: ПОСЕТИЛ ПРАЗДНИЧНЫЙ КОНЦЕРТ ВОСПИТАНИКОВ ДОМА-ИНТЕРНАТА ДЛЯ ДЕТЕЙ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
33387 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петровский Александр Владимирович посетил праздничный концерт воспитанников «Днепропетровского детского дома интерната» для детей с инвалидностью вместе со своей дочерью Богданой и друзьями.

Александр Владимирович много делает для детей этого заведения и всегда уделяет внимание, а также делает все для того что бы улучшить условия проживания детей в интернате. Президент Международного благотворительного фонда «Солидарность» Александр Владимирович Петровский не только воспитанникам заведения, но и его выпускникам.

Юные артисты на сцене продемонстрировали свое старание и талант. Концертная программа получилась хорошей и действительно праздничной. На концерте прозвучало много песен. Были как сольные номера, так и общие. Кроме песен для всех присутствующих дети подготовили и танцевальные номера, а также играли на музыкальных инструментах.

А после спектакля, как всегда все вместе общались со всеми гостями, которые стали для детей друзьями так как это не первый визит такие встречи дают позитивные эмоции, общение как детям, так и взрослым. В этот день к воспитанникам заведения пришли люди, которые всегда уделяют внимание этим детям лично и интернату в целом.

В этот вечер от руководства дома- интерната Александру Владимировичу Петровском вручили Почетную Благодарность.

Присутствовали на мероприятии и духовенство Днепровской епархии Православной Церкви Украины - делопроизводитель епархии, игумен Исаакий (Зинкевич) и Настоятельница Днепровского Свято Благовещенского женского монастыря игуменья Наталия (Кудрянська). Им передали Почетную Благодарность для секретаря епархии, протоиерея Виталия Лопушанского и таким образом отметили большой духовный вклад наших священников для детей с особыми потребностями.

Это день для воспитанников интерната был очень насушенным и счастливым. Кроме того, на мероприятии была представлена также и мини выставка поделок детей. На праздник были приглашены клоуны и любимые сказочные герои.

Самое главное для детей - это внимание и общение это дает возможность им понять, что они часть нашего общества.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Томос,Днепр

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео