ПРО ПІДЛІТКА

ПРО ПІДЛІТКА
142505 ПЕРЕГЛЯДІВ

Підліток іноді жахливий. З ним неможливо домовитися і нестерпно перебувати поруч. Обійняти себе він рідко дає. І постійно відстоює свої інтереси, на які ніхто особливо не зазіхає. Він раптово виріс і не знає, куди подіти руки і ноги, які стали такими величезними. І йому кажуть: ти такий великий дядько! Або тітка! А йому спати хочеться і лежати - не тому що він ледар, а тому що маса енергії на це зростання і витрачається. І гормони киплять. І дві головні думки в голові: перша - що його ніхто не розуміє. Він самотній! І друга - що з ним нічого не може трапитися. Ось зовсім він безсмертний. Смерть - це для інших. А він, навіть якщо стрибне з вікна, полежить трошки, послухає, як всі плачуть, встане і піде собі у своїх справах. І дуже нерозумно, що ви кричите щось про шапку, яку потрібно одягнути. І без шапки нічого не буде! А, якщо що, він взагалі з дому може піти і прекрасно жити. У друзів або сам по собі. А потім займеться бізнесом, розбагатіє - адже всі, хто займаються бізнесом, дуже багаті, - і покаже всім, де раки зимують. І немає нікого вразливіше підлітка. І треба з ним поводитися обережно і м'яко, як з гранатою бойової. Важко з ними, дуже важко. А потім - нічого, все проходить. Але цей важкий період часто буває. Головне - відношення не зіпсувати. І не докоряти нічим. І наполегливо благати не вимикати телефон. І м'яко схиляти до праці і корисним заняттям, хоча це так важко. І ще підліток може вам купу несправедливостей і звинувачень наговорити. Марк Твен правильно описав підлітковий вік: це диво, що у таких дурних батьків могла народитися така розумна дитина. Але ви все одно вибачте свого підлітка за все, за всі образи і непослух. Тому що він потім плаче, коли ніхто не бачить. Гірко плаче по ночах, як в ранньому дитинстві. І сльози котяться - я це точно знаю. І все життя він буде пам'ятати свої витівки і злі слова - якщо ви йому не допоможете все забути. Прощати треба своїх безглуздих підлітків. Жаліти. Гладити, навіть якщо вони голки пускають, як дикобрази. Все це пройде, а любов залишиться, ось побачите. І бережіть своїх. Поки вони підлітки - вони в небезпеці. Будьте терплячі - по можливості. І захищайте, як можете, від чужих. А потім разом перейдете цей хиткий місток між дитинством і юністю - і все буде нормально. Точно буде. Якщо берегти і любити.
Дитина, оточений критикою - вчиться звинувачувати;

Дитина, оточений насмішками - вчиться бути недовірливим;

Дитина, оточений ворожістю - вчиться боротися;

Дитина, оточений злістю - вчиться завдавати болю;

Дитина, оточений нерозумінням - вчиться не чути інших;

Дитина, оточений обманом - вчиться брехати;

Дитина, оточений ганьбою - вчиться відчувати провину;

І тільки сильні душі можуть порвати цей круг...

 Дитина, оточений підтримкою - вчиться захищати;

 

Дитина, оточений очікуванням - вчиться бути терплячим;

Дитина, оточений похвалами - вчиться бути впевненим;

Дитина, оточений чесністю - навчається бути справедливим;

Дитина, оточений безпекою - вчиться довірі;

Дитина, оточений схваленням - вчиться поважати себе;

Дитина, оточений любов'ю - вчиться любити і дарувати любов;

Дитина, оточений свободою вибору - вчиться бути відповідальною за свої рішення.

І таке виховання складно зламати.


Автор - Ганна Валентинівна Кір’янова

Теги: Підліток,Дитина,Життя,Виховання,Мати,Батько,Родина,Україна,звинувачення,провина,відповідальність,виховання дітей,счастлива родина

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео