СЛОВА - ЦЕ ОДЯГ НАШИХ ДУМОК

СЛОВА - ЦЕ ОДЯГ НАШИХ ДУМОК
114293 ПЕРЕГЛЯДІВ

Енергія слів має ще більш щільну структуру - і ця енергія в рази швидше, в порівнянні з енергією думки, формує матерію.
Останнім часом активно пропагується поняття «органічна мова», введене німецьким психотерапевтом Носсрат Пезешкиан.
Він перший виявив слова, які програмують хвороби тіла. ОБЕРЕЖНО!!!

Фрази, які закликають зло в ваше життя.

Часто ми вживаємо слова і вирази, які закликають духів в наше життя, а ми про це і не здогадуємося!У лексиконі присутні такі слова і вирази, як «мене бісить», «кошмар» та інші.

Чи знаєте ви, звідки вони взялися і що означають? А треба б!
Ось невеликий перелік і їх багато більше ...
КОШМАР - злий дух, який душить сплячу людини.
МЕНЕ бісить - дозвіл бісам опанувати тобою.
З ГЛУЗДУ З'ЇХАТИ - побажання собі божевілля.
НІЧОГО СОБІ - відмова від усього.
Звернення до диявола.
Я В ШОЦІ- буквально означає процес порушення життєво важливих функцій нервової системи, кровообігу, дихання і обміну речовин.
Я ВРАЖЕНИЙ- визнання власної поразки.
(angrymark)Слова - руйнівники, які не можна вимовляти, а їх в лексиконі кожної людини дуже багато:
-лопнуло моє терпіння
-я вже голову зламав
-щось мене гризе
-сидить у мене в нирках
-мені перекрили кисень
-не переварюю (щось або когось)
-усі соки з мене вичавили
-Багато крові мені попсували ( випили).
-чхати я хотів
-набридло до нудоти
-просто ножем по серцю
-мене вже трясе
-ситий по горло
-загнали мене до смерті
-побувай в моїй шкірі і т.п.
Причини артрозу - уважно вивчаючи цю тему, починаєш розуміти які фрази не можна вимовляти.

Хвороби ніг, суглобів:
-Я з ніг падаю від утоми
-Доповз додому, як черепаха
-Ноги крутить і виламує
-Впав без задніх ніг
-У мене на зміну погоди завжди болять ноги
-Капець і т.д.

Це задавати своєму тілу програму руйнування і хвороби.
Немає ніякої різниці в тому, до кого (або чого) застосовуються ці та подібні слова і вирази. Сам факт їх присутності в активній мові закладає (а потім підтримує) програму хвороби ...Що робити?
Поспостерігайте за тим, які слова-руйнівники присутні в мові ваших близьких і знайомих, в текстах, які ви читаєте.
Перед тим, як щось сказати, зробіть глибокий вдих і видих, подумайте ще раз, чи варто говорити, що Ви зазвичай говорите.
Виключіть слова-руйнівники з Вашої мови!
Переглянути свою промову і наповніть її лексикою переможця:
Я можу з Божою поміччю!
У мене виходить все з Божою поміччю!

І найпотужніший:
Я маю намір з Божою поміччю!
Дорогі мої друзі, давайте всі разом почнемо правильно говорити і жити!

Теги: слова,думки,голова,погляд,енергія слова,структура слова,мова,рідна мова,україна,життя,логика,мислення,саморозвиток,живе слово боже,терпіння,людина,бог,ісус христос,релігія,сила думки,лексікон

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео