4 ЗАГРОЗИ ДЛЯ ТИХ, ХТО СВЯТКУЄ ХЕЛЛОВІН, ОПИСАНИХ В БІБЛІЇ

4 ЗАГРОЗИ ДЛЯ ТИХ,  ХТО СВЯТКУЄ ХЕЛЛОВІН, ОПИСАНИХ В БІБЛІЇ
226903 ПЕРЕГЛЯДІВ

Здавалося б, нешкідливий свято з переодяганнями, прикрасами і веселощами. Але не один обряд, переданий нам пращурами не проходить ними просто так. Загравання з темними силами, страшні наряди і не близькі християнству традиції - це не просто розвага. Кожне таке свято може принести серйозний відбиток в життя людини і його сім'ї. Ми знайшли 4 реальних загроз, які можуть нести святкування Хеллоуїна.

1. Позбавлення Божої підтримки

Хеллоуїн - небезпечний сатанинський свято, яке не слід відзначати. Всі ці костюми, що зображають духів, відьом, скелети, демонів і т.д., лише звеличують бісів і демонів. Хеллоуїн - святкування того, що Біблія категорично засуджує і забороняє.

У Біблії написано: «Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, віщун, ворожбит, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, що викликає духів, чарівник і хто викликає духа померлого; Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій виганяє їх перед тобою ... (Втор. 18: 10-12);

Бути вигнаним від імені Господа, одне з найстрашніших покарань в Біблії. Адже без Божої підтримки у людини немає більше ні надії, ні захисту, ні опори.

2. Осквернення

Коли християни долучаються до язичницьких свят і починають переодягатися в костюми бісів, вони мимоволі підтримують традиції спілкування з нечистою. Такий обряд має кілька пояснень, одне з яких претендує на християнське. Начебто в цей день духи померлих спускатися на Землю і в їх пам'ять або щоб замаскуватися від їх можливого гніву люди переодягаються в різні костюми.

Але в Біблії написано, що подібна комунікація з померлими опоганює: «Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. Я Господь, Бог ваш. »(Лев. 19:31)

3. Боже неприйняття

Для Бога важливо і наш внутрішній стан, і то як ми висловлюємо його зовні. Бути дитям Господа це велика честь, яка зобов'язує до певних дествиях і вчинків. Святе Письмо говорить: «Бо ви храм Бога живого, як сказав Бог: вселюсь в них і буду ходити [в них]; і буду їм Богом, а вони будуть Моїм народом. Вийдіть з-поміж них і відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я прийму вас. "(2-е Кор. 6: 16-17) Бог приймає тих, хто слідує за Ним і слухає Його слова

4. Протиставлення себе Богу

У Біблії написано: "Не можете пити чаші Господньої та чаші демонської; не можете бути спільниками Господнього столу й столу бісівської. Невже ми дратуватимем Господа? Хіба ми потужніші за Нього? "(1-е Кор 10:21). Хіба святкування Хеллоуїна не можна віднести до слів «пити чашу бісівську» Досить подивитися на зовнішні атрибути цього свята і все стає зрозуміло. Давайте не будемо дратувати Господа, ми не сильніше Його!

Ольга Мацканич, пресс-центр Global Christian Support

Теги: загроза,хелоуїн,біблія,позбавлення божої підтримки,господь бог,ісус христос,божа матір,надія,ваша надія,олексюк федір,бог,господь,осквернення,християни,духи,земля,бог ваш,молитва,сповідь,протиставлення себе богу,бісовська чаша

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео