Слава ІСУСУ ХРИСТУ ГОСПОДУ НАШОМУ

Слава ІСУСУ ХРИСТУ ГОСПОДУ НАШОМУ
89113 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дорогі наші брати і сестри у Христі ! Ми всі з вами діти Отця Небесного. Ми всі віримо і поклоняємося Ісусу Христу, Господу нашому. Віримо в життя вічне в царстві Вічного Бога, Який любить нас і всіх людей хоче врятувати від смерті і вічних мук. Темрява згущується, тому що наближається прихід Господа нашого Ісуса Христа.

31 жовтня нечистий світ хоче наповнити кожне наше місто злом і своїми гидотами через події, які названі ''Хеллуїном.'' Люді обмануті. Відьми і чаклуни зодягли свої злі справи в жартівливу форму і підносять їх людям у вигляді '' свята''', але ми з вами добре розуміємо, яке прокляття несуть їх слова і ритуали для розуму, сердець і доль людей. Пропонуємо вам об'єднати зусилля в боротьбі: "... тому що ми не маємо боротьби бо наша боротьба не проти крови i плотi, а проти начальства, проти влади, проти свiтопра­вителiв темряви вiку цього, проти духiв злоби пiднебесних" (послання апостола Павла до Єфесян 6:12).

Просимо стати в молитовному проломі за своє місто, за свої родини, за друзів і близьких, за дітей і нашу молодь, захистити їх розум, серця і їх життя від прокляття. Стратегія така: почати молитовну війну з 24 жовтня (молитися якомога частіше протягом всього цього періоду) і закінчити 31 жовтня загальним постом і молитвою. Всі міста потребують такого посиленого молитовного захисту в цей час. Нехай Господь в цей час дасть нам єдність, гарячі і люблячі серця.

"І сказав я до шляхетних, до заступників, і до решти народу: Праця велика й простора і ми розсіяні по мурі, далеко один від одного, тому, звідки ви почуєте голос тієї сурми, - в те місце збирайтеся до нас: Бог наш буде воювати для нас" . (Книга пророка Неемії  4: 19,20).

Дорогі, величезне прохання максимально поширити цей заклик до молитви всіх віруючих в Ісуса Христа, незалежно від вашої конфесії.

Теги: Бог,Любов,Слава Ісус Христу,Ісус Христос,Живе Слово,Релігія,сповідь,отець небесний,віра,життя,Павло до ефесян,молитва,розум,серце,пост,Хеллуїн,Заклик до молтьви

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео