У Нідерландах у Гомофобів почали відбирати батьківські права, а дітей поліція відправляє в табори перевиховання

У Нідерландах у Гомофобів почали відбирати батьківські права, а дітей поліція відправляє в табори перевиховання
120625 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Нідерландах суди почали забирати дітей у батьків, викритих в гомофобії і будь-яких інших видах нетерпимості до ЛГБТ-спільноти. В рамках програми «Майбутнє покоління», що стартувала ще в 2015 році, цей захід повинен стати органічним доповненням до шкільної системи виховання толерантності та взаємоповаги. Раніше в Нідерландах каралися лише публічні прояви гомофобії, однак згідно з прийнятим влітку закону, навіть приватні висловлювання такого плану, а також обґрунтовані підозри в нетерпимості до ЛГБТ-спільноти є приводом для штрафу і позбавлення батьківських прав.

Поліція вже відзвітувала про успішне вилучення восьми дітей в перший день вступу закону в силу. На опублікованому фото видно, що їх помістили в автозак. Згідно зі звітом поліції, дітей відвезли в один з діючих в країні таборів перевиховання, точна адреса якого в інтересах безпеки не розкривається. Місцеві ЗМІ наводять подробиці одного з цих випадків - 6-річна дівчинка Ренейт Берг під час «Години толерантності» в дитячому садку назвала гетеросексуалів «нормальними». Коли їй вказали, що все орієнтації нормальні, вона стала заперечувати це і називати ЛГБТ-сім'ї «неправильними».

Викликана на місце події поліція і дитячі психологи встановили, що вона почула це від батьків. В іншому випадку 9-річний хлопчик, ім'я якого не називається, навідріз відмовлявся цілуватися з однокласником на уроці статевої свободи та говорив, що «хоче тільки з дівчинкою».

З'ясувалося, що батьки нав'язували йому гетеросексуальну орієнтацію і не забезпечили свободу вибору статі. Відповідні уроки в школах припускають, що учень повинен сам вибрати свою орієнтацію і дізнатися про переваги ЛГБТ, спробувавши приміряти на себе різні гендерні ролі. Після тримісячного перевиховання в таборі діти будуть спрямовані на усиновлення в інші родини.

За словами уповноваженого з прав дитини в Нідерландах Астри-Марії Якобс, держава зробить все можливе, щоб захистити підростаюче покоління від «кошмару нетерпимості».

 Джерело: https://vk.tula.su

Теги: Зовнішня політика,політика,нідерланди,діти,виховання дітей,гомофоби,суди,майбутне дітей,взаємоповага,толерантність,позбавлення батьківських прав,безпека дітей,Ренейт Берг ,ЗМІ,Астра-Марія Якобс

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео