Хелловін або “не приймайте участі у ділах темряви”

36123 ПЕРЕГЛЯДІВ

“Сліпі проводарі сліпих” до вас мої слова,

Що в школах запровадили оці страшні свята,

Про Хелловін я мову, сьогодні поведу,

Щоб може в такий спосіб, ще відвернуть біду.

Ця язичне кельське свято, що має зміст страшний

Бо почитає пекло у день ніби святий,

Хіба ви ще не знаете про правду ту страшну?,

Що церква сатани відправляє тоді мессу свою головну,

То що тут ще гадати? Візьміть ось ці слова

І будете ви знати, яка це є біда.

В ніч на перше листопада це свято у них є,

Що в пекло усіх тягне та душу вашу вб’є

Сучасний Хелловін пішов из США

То церква сатани його там завела.

Найкраще про це свято вітання їх скажуть.

Коли навіть в садочках сценарії дають.

Витяг із сценарія такого:

“Ти в цей вечір не забудь,

Вікна й двері відімкнуть.

Бо прийде до тебе чорний кіт,

Та полоскотить тебе за живіт,

Будемо гарно ми святкувати,

Буде дракула по домі літати,

Франкенштейн зайде у твої двері,

Хтось завиє поруч у сквері,

Зомбі в щічку тебе поцілує,

Гарна відьма тебе зачаклує!

Цілу ніч і аж до ранку,

Будуть гості та гулянка.

Не бійся, не лякайся,не кричи і не страждай,

Шампанського й цукерки ти гостям подавай”

Гостинці треба дати, як жертву сатані,

Щоб душу запродати та жити у пітьмі.

Це свято комерційне що міліардні доходи дає,

Хоть потім екзорцистам і психіатрам роботи додає.

 

У Бога дане свято, важливу назву має

Він “мерзотністю запустіння” його називає.

Хелловін - це спроба світло із темрявою поєднати,

Спасіння дане з Небес у вас відібрати.

Діти Божі у цьому не можуть участі брати,

Та такі свята сатанинські не можуть святкувати.

Бог застерігає, щоб ми “не приймали участі у ділах темряви”

Бо через це, не бачити вам Бога та Його Небесної слави.

Прийміть цей вірш як крик моєї душі,

Бо гинуть через це, наші друзі та товариші.

Прошу їх про це негайно застерегти,

Та від страшної пропасті пекла їх відвести.

автор: Федір Олексюк 27 жовтня 2019 рік

м. Одеса

 

Теги: Хеллоувін,Не приймайте участі у ділах темряви,Федір Олексюк,Темрява Боїться Світла,Живе Слово,Ісус Христос,Віра,Бог,Церква,Сповідь,Сатана,Божий храм,авторський проект,вірш,правозахисник,громадсько соціальне агенство,Ваша Надія,твоя надія,антикорупційний вісник

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео