Бджоли визнані найважливішими істотами на Землі

Бджоли визнані найважливішими істотами на Землі
120909 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бджоли - створення, які приносять людині немало користі. Вони дають нам мед, віск, прополіс ... Однак, як з'ясували вчені, роль бджіл в нашому житті набагато більше, ніж ми могли уявити. І якщо бджоли покинуть нас, наше життя зміниться до невпізнання.

Міжнародна некомерційна екологічна організація "Спостерігачі Землі" представила в Королівському географічному товаристві Великобританії доповідь, згідно з яким, найбільш значущими для збереження екосистеми планети тваринами є бджоли. Згідно з доповіддю, той факт, що багато видів бджіл вже зникли з лиця планети або перебувають в списку зникаючих видів, являє собою небезпеку для всієї Землі, в тому числі, для людства.

Згідно з даними екологів, від 60 до 90% їжі, яку ми їмо, ми отримуємо завдяки допомозі комах-запилювачів, і перш за все, бджіл. Серед продуктів, які ми не могли б отримувати без їх підтримки, - фрукти, овочі, зернові та горіхи. Це означає, зокрема, що в міру зниження чисельності бджіл небезпеки будуть піддаватися і інші види, включаючи людей. Виникне "ефект доміно", через який їх чисельність буде неухильно знижуватися.

Що станеться, якщо всі бджоли вимруть? Чи можемо розглянути це на прикладі мигдальних дерев. Щоб на них з'являлися горіхи, мигдаль потребує запиленні. У багатьох країнах мигдальні шкарлупки і лушпиння використовуються як корм для домашньої худоби і курей. Без бджіл не буде мигдалю - а значить, не буде ні худоби, ні курей. А значить, людям дістанеться менше м'яса, молока та інших продуктів. І це лише одна з харчових екосистем, на яку вплине скорочення або зникнення бджолиної популяції.

Не менш, а то і більш значущою втратою стане зникнення "бджолиної індустрії" - виробництва меду, воску, прополісу.

Багато екологічні групи вже зараз закликають людство подбати про добробут бджіл. Крім природних факторів, які знижують їх популяцію, - таких, як захворювання і міжвидові зіткнення, - на них негативно впливає використання інсектицидів, зміна клімату, скорочення чисельності рослин. Якщо людство буде дбайливіше ставитися до планети, бджолам буде простіше вижити і зрости в чисельності.

Збереження бджіл важливо для кожного жителя планети!

"Бджоли - основні запилювачі, вони запилюють не тільки квіти, а й інші зелені рослини, а значить, дають нам можливість дихати! Подбайте про них!" - закликають екологи.

 Джерело: www.boredpanda.com - переведено спеціально для www.your-nadiya.com

Теги: бджоли,найважливіші істоти,земля,планета,мед,віск,життя,екологічна організація,спостерігачі землі,королівське географічне королівство,великобританія,зникаючі види,небезпека,єкологія,горіхи,мигдаль,бджолина індустрія,людство,природа

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео