Мамолог Київ

Мамолог Київ
207948 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мамолог - це лікар, який займається питаннями діагностики, лікування і профілактики захворювань молочної залози. Консультація мамолога необхідна при гормональних розладах, болях у молочній залозі різної інтенсивності, наявності виділень з сосків. Своєчасне звернення до мамолога дозволить виявити захворювання на самому початку. Більшість захворювань молочної залози, виявлених на ранній стадії, піддаються повному лікуванню.

Дорогі жінки!
Ми навчимо Вас правильно самостійно пальпувати молочну залозу.
Це дуже важливо в ранній діагностиці захворювань грудної залози.

Жіночі груди – це не просто відмінна риса жінки, це символ материнства, тому дуже важливо зберегти її здоров'я. Мамологія - наука, що вивчає будову і функціонування молочних залоз. До компетенції лікаря-мамолога входить діагностика і лікування таких захворювань, як кісти, фіброми, мастопатія, лактостаз. Інноваційні технології дозволяють розпізнавати захворювання на ранніх стадіях і успішно лікувати їх.

З якими симптомами потрібно звертатися до мамолога

Важко назвати точну причину виникнення захворювань молочної залози. Винуватцями називають стреси, куріння,  ситуацію, що погіршується з кожним роком- екологічну обстановку. Але головне - не пропустити момент розвитку недуги. Багато жінок, відчуваючи деякі незручності і біль в молочній залозі, не поспішають на консультацію до фахівця.

Радимо не відкладати візит до лікаря, а відразу записатися на прийом до мамолога при появі таких симптомів:

- Ваші груди змінили форму (раптово збільшилася в розмірі, або стала асиметричною).
- Ви знайшли в грудях якесь затвердіння або невеликий вузлик.
- Ваша грудь набрякла і почервоніла.
- Ви відчуваєте постійний біль в молочній залозі, не пов'язану з менструальним циклом.
- Ви помітили незвичайні виділення із сосків. На шкірі молочної залози з'явилися виразки.
- Змінилася форма сосків (наприклад, один з них став втягнутим).
- Збільшилися в розмірах пахвові лімфовузли.

Обов'язково варто відвідати мамолога при виявлених гормональних порушеннях і гінекологічних захворюваннях, при будь-яких травмах грудей і перед початком прийому оральних контрацептивів. Консультація мамолога необхідна і при плануванні вагітності. Чим раніше виявлено захворювання, тим ефективніше буде лікування. Рекомендуємо вам відвідувати мамолога не рідше одного разу на рік.

Існують так звані групи ризику, якщо ви знайдете себе в цьому списку, значить, лікаря-мамолога необхідно відвідати найближчим часом.

До групи ризику відносяться ті:

-хто знаходиться на обліку в ендокринолога;
-має в анамнезі гінекологічні захворювання (міома, ендометріоз, полікістоз),
-постійно приймає оральні контрацептиви,
-у кого перші пологи були після 35 років,
-хто відмовилися від годування грудьми без об'єктивних причин,
-чиї родичі страждають онкологічними захворюваннями.

Мамологія: Огляд+консультація+УЗД=600грн

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео