Менеджерів Українських вишів запрошують взяти участь у двох навчальних конкурсах щодо інтернаціоналізації

Менеджерів Українських вишів запрошують взяти участь у двох навчальних конкурсах щодо інтернаціоналізації
34240 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представників українських закладів вищої освіти запрошують взяти участь у двох навчальних курсах щодо інтернаціоналізації  — триває подача заявок.

Перший курс від Університету ім. Лейбніца м. Ганновер — “Управління інтернаціоналізацією та німецько-українським академічним співробітництвом 2020-2021”. Навчання проводиться для фахівців, які координують міжнародну діяльність у вишах.

Під час відбору кандидатів враховуватиметься їхній досвід роботи в сфері міжнародного співробітництва, прагнення покращити професійні навички,  знання англійської мови тощо. Заповнити онлайнзаявку можна за посиланням.

Термін подачі анкети — 15 грудня 2019 року.

За додатковою інформацією можна звертатися до координатора проєкту Наталії Бутич nataliya.butych@zuv.uni-hannover.de (Regional Coordinator Eastern Europe DAAD Programmes  Eastern Partnership, Go-East International Office Leibniz University Hannover (LUH)).

Раніше організатори проєкту обговорювали етапи навчання під час спільної зустрічі в КНУ ім. Шевченка.

В Університеті прикладних наук м. Мюнстер можна пройти курс "THEA Ukraine – Training for Higher Education Administrators in Ukraine".

THEA Ukraine – це програма професійного розвитку для адміністраторів вищої школи в Україні в галузі інтернаціоналізації вищої освіти та наукового менеджменту. Вона поєднує навчальний компонент та консультації щодо проектів організаційного розвитку.

Учасники після завершення програми зможуть активно сприяти міжнародній орієнтації їхніх навчальних закладів.

Програма допоможе розвинути такі вміння як стратегічне планування, менеджмент проєктів та процесів, а також регулювання змін з метою інтернаціоналізації. Водночас THEA Ukraine націлена на сприяння плідному спілкуванню німецьких та українських вчених та адміністраторів, налагодження сталих регіональних мереж в Україні.

Учасники курсу отримають 8 кредитів ECTS.

Більше інформації за посиланням.

Термін подачі заявок: до 7 січня 2020 року.

Курси проходитимуть в межах програми Німецької служби академічного обміну (DAAD) “Support for the internationalisation of Ukrainian higher education institutions – continuing education programmes for administrators at Ukrainian higher education institutionsin education and academic management (2019–2021)”.    

Автор: Student Ukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео