Гінеколог Київ: Найпоширеніші жіночі страхи та помилки: Натівіта: Нативита: Nativita

Гінеколог Київ: Найпоширеніші жіночі страхи та помилки: Натівіта: Нативита: Nativita
26173 ПЕРЕГЛЯДІВ

Візит до жіночого лікаря не завжди викликає бурю позитивних емоцій, а якщо ви накручуєте себе речами, на які гінекологи не  акцентують увагу, тоді відвідування лікаря стає ще більш неприємним.

Які ж найбільш поширені помилки та страхи в жінок перед візитом до лікаря-гінеколога?

1.     Гінекологи хочуть знати про ваше статеве життя виключно в професійних цілях

Не варто червоніти від запитання про кількість сексуальних партнерів та початок статевого життя. Також поширеним є запитання про сексуальну орієнтацію. Лікар це запитує не з цікавості, а з метою зробити правильні висновки про стан вашого здоровя.

 2.     Не соромтесь повідомляти про свербіж в інтимній зоні

Дуже часто захворювання, які є майже безсимптомними, повідомляють про себе лише свербінням. Тому не варто замовчувати це неприємне відчуття щоб не запустити небажане захворювання.

 3.     Не турбуйтесь про запах

Лікарі не акцентують значну увагу на запах. На це звертають уваги лише в тому випадку, якщо запах є специфічним та нездоровим, що може вказати на ознаки якогось захворювання. Тому прийняття душу перед відвідуванням лікаря є помилкою, адже змивається флора та аналізи стають недостовірними.

 4.     Лікарям байдуже про епіляцію в інтимній зоні жінки

Повірте, що наявність або відсутність волосся в інтимній зоні жінки не є важливим для компетентного аналізу її здоров’я. Це аж ніяк не вплине на ваш діагноз та лікарі, які є професіоналами своєї справи на це не звернуть ніякої уваги.

 5.     Немає єдиного засобу контрацепція, яка є комфортною для всіх

Лише при зверненні до гінеколога ви зможете підібрати безпечний та найбільш ефективний засіб контрацепції. Тільки лікар зможе порадити необхідні засоби для уникнення небажаної вагітності безпечним шляхом.

Автор: Натівіта:  https://reproductology.com/

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

Теги: Гінеколог Київ Натівіта,Консультація генетика Київ Нативита,Передімплантаційна генетична діагностика Київ Nativita,Мамолог Київ Натівіта,Ультразвукова діагностика Київ Нативита,Ультразвукова діагностика УЗД Київ Nativita,Ультразвукова діагностика ехографія Київ Натівіта,Каріотип Київ Нативита,Хромосомний аналіз Київ Nativita

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео