Гинеколог Киев: Женские ошибки и страхи при визите к гинекологу: Нативита: Натівіта: Nativita

Гинеколог Киев: Женские ошибки и страхи при визите к гинекологу: Нативита: Натівіта: Nativita
26900 ПЕРЕГЛЯДІВ

Визит к женскому врачу не всегда вызывает бурю положительных эмоций, а если вы накручиваете себе вещами, на какие гинекологи не акцентируют внимание, тогда посещение врача становится еще более неприятным.

Какие же наиболее распространенные ошибки и страхи у женщин перед визитом к врачу-гинекологу?

1. Гинекологи хотят знать о вашей половой жизни только в профессиональных целях

Не стоит краснеть от вопроса о количестве сексуальных партнеров и начале половой жизни. Также распространенным является вопрос о сексуальной ориентации. Врач это спрашивает не из любопытства, а с целью сделать правильные выводы о состоянии вашего здоровья.

2. Не стесняйтесь сообщать о зуде в интимно зоне

Очень часто заболевание, которые появляются почти бессимптомно, сообщают о себе лишь зудом. Поэтому не стоит умалчивать это неприятные ощущения чтобы не запустить нежелательные заболевания.

3. Не беспокойтесь о запахе

Врачи не акцентируют внимания на запахе. На это обращают внимание лишь в том случае, если запах есть специфическим и нездоровым, что может указать на признак какого-то заболевания. Поэтому принятие душа перед посещением врача это ошибка, ведь смываеться флора и анализы становятся недостоверными.

4. Врачам безразлично об эпиляции в интимно зоне женщины

Поверьте, что наличие или отсутствие волос в интимной зоне женщины не является важным для компетентного анализа его здоровья. Это отнюдь не повлияет на ваш диагноз и врачи, которые являются профессионалами своего дела на это не обратят никакого внимания.

5. Нет единого средства контрацепции, которая является комфортной для всех

Только при обращении к гинекологу вы сможете подобрать безопасное и наиболее эффективное средство контрацепции. Только врач сможет посоветовать необходимые средства для избежания нежелательной беременности безопасным путем.

Автор: Нативита:  https://reproductology.com/

г. Киев, Подольский район «Парковый город», ул. Вышгородская, 45-А/6 (5 этаж)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

Теги: Гинеколог Киев Нативита,Консультация генетика Киев Натівіта,Предимплантационная генетическая диагностика Киев Nativita,Мамолог Киев Нативита,Ультразвуковая диагностика Киев Натівіта,Ультразвуковая диагностика УЗИ Киев Nativita,Ультразвуковая диагностика эхография Киев Нативита,Кариотип Киев Натівіта,Хромосомный анализ Киев Nativita

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео