Оприлюднена реакція Нафтогазу на заяву щодо високих цін на транзит газу

Оприлюднена реакція Нафтогазу на заяву щодо високих цін на транзит газу
27270 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна крокує у напрямі європейських методів і схем, які слід використовувати із ціллю розрахунку тарифів для Газпрому щодо транзиту газу.

Так на слова керівництва російської енергетичної компанії Газпром щодо газових тарифів відреагував виконавчий директор компанії "Нафтогаз України" Юрій Вітренко у своєму профелі соціальної мережі Facebook.

Голова Нафтогазу підкреслив, що у європейському тарифному кодексі (NC TAR) конкретно і зрозуміло прописано схеми методології розрахунку цін на тариф транзиту газу в інші країни.

Так, згідно із нормам даної методології, тариф повинен чітко співвідноситися із витраченими задля забезпечення транзиту матеріальними коштами і збитками, які може зазнати оператор газотранспортної мережі.

Як додав Юрій Вітренко, при таких умовах даний  тариф зазнає редакційних змін, у наслідок яких зменшується. Це можна пояснити тим, що числу коштів, які пішли на витрати не доречно бути більшими за витрати оператора, який діє результативно і струтурно схожий.

Директор компанії заявив, що тариф, який зараз критикує російський Газпром через зависокі ціни, на ділі тільки перекриває відредактовані розрахунки затрат оператора ГТС України. Згідно із цією причиною, тариф насправді неможна вважати завищеним.

Керівництву енергетичної компанії РФ було повідомлено, що воно має право на звернення до оператора чи до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Таким чином Газпром зможе пояснити причину необхідності зменшення тарифу у тому випадку, якщо ціни, поставлені Україною, є більшими порівняно з відповідними іншими газопровордами, або якщо тариф передбачає невигідність експорту товару для Газпрому.

Український Навтогаз, як написав Юрій Вітренко, показав власний правомірний і відповідний до установлених норм підхід до подальшого транзиту газу із вигідними умовами для усіх залучених до цієї справи країн.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео