Гінеколог Київ: Консультація гінеколога Київ: Натівіта: Нативита: Nativita

Гінеколог Київ: Консультація гінеколога Київ: Натівіта: Нативита: Nativita
36529 ПЕРЕГЛЯДІВ

Краса та гарне самопочуття кожної жінки на пряму пов’язано із жіночим здоров’ям. Для того щоб почувати себе впевнено кожна представниця жіночої статті повинна вчасного та регулярно відвідувати лікаря-гінеколога (один раз на рік), оскільки стабільний гормональний фон, грамотно підібрана контрацепція та систематичний контроль особистого гінеколога - запорука успіху і впевненості в собі.

 У Медичному центрі Nativita ви отримаєте консультацію, лікування, діагностику кваліфікованими фахівцями та гарний сервіс. У нас є повністю обладнані кабінети, власна лабораторія з миттєвими аналізами та сучасні апарати УЗД діагностики.

 Лікарі-гінекологи клініки Nativita найкращі фахівці 5-ти найпоширеніших спеціалізацій:

 Гінекологи загальної практики спеціалізуються на питаннях роботи жіночого організму, репродуктивної системи, а також проводять планові профілактичні огляди або лікування запалень та різноманітних захворювань на різних етапах їх розвитку. Вони зможуть надати найкращі рекомендації щодо жіночого інтимного здоров’я.

 Гінекологи-ендокринологи – це ті лікарі котрі допоможуть вам налагодити порушений гормональний фон й менструальний цикл, а також подолати проблему жіночого безпліддя, мастопатії та несприятливих проявів клімаксу.

 Акушери-гінекологи допоможуть у веденні вагітності, пологів та прослідкують за станом вашого здоров’я в післяпологовий період.

 Гінекологи-репродуктологи займаються дослідженням репродуктивної функції як жінки так і чоловіка й допомагають у лікуванні безпліддя. Завдяки роботі цього лікаря ви зможете стати щасливими батьками здорового малюка.

 Гінекологи-хірурги проводять хірургічні втручання різної складності  при лікуванні гінекологічних захворювань, а також інтимної хірургії, перінеопластики, лапароскопічної хірургії, всіх видів операції на матці та придатках.

У нашій клініці ви зможете отримати широкий спектр послуг такий як:

 - гінекологічний огляд в дзеркалах з відеокольпоскопією;

- діагностику вагітності на ранніх термінах;

- ультразвукове дослідження жіночої репродуктивної системи;

- дослідження роботи статевих гормонів і гормонів щитовидної залози;

- лікування запалень та захворювань жіночих статевих органів;

- лікування дисплазій та ерозій шийки матки радіохвильовим методом;

- якісне лікування і термінову профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, уреплазмоз, мікоплазмоз, гарднерельоз, кандидоз, герпес, папіломаз та ін.)

- лікування порушень менструального циклу, курс фізіотерапії;

- лікування безпліддя;

- біопсія шийки матки;

- видалення папілом, кондилом на зовнішніх статевих органах;

- естетична інтимна пластика, аугментація зони Грефенберга;

- підбір контрацептивів;

- гірудотерапія;

- переривання вагітності методом вакуум-аспірації та медикаментозно на строках до 9 тижнів.

 Гінекологія: Вартість послуги Огляду + відеокольпоскопія + забір аналізів = 500 грн

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

Теги: Гінеколог Київ,Консультація гінеколога Київ,Консультація генетика Київ,Генетик Київ,Передімплантаційна генетична діагностика Київ,Генетична діагностика Київ,Мамолог Київ,Лікар-Мамолог,Ультразвукова діагностика Київ,УЗД,ехографія Київ,Каріотип Київ,Хромосомний аналіз Київ,Репродуктолог Київ,Репродуктологія Київ,Нативита,Натівіта,Nativita

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео