Консультація генетика Київ: Генетик Київ: Натівіта: Нативита: Nativita

Консультація генетика Київ: Генетик Київ: Натівіта: Нативита: Nativita
37827 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генетика – це велика наука, що досліджує спадкові захворювання та патології. Генетика активно використовується при плануванні вагітності, оскільки консультація лікаря-генетика при вагітності має велике значення як для мами так і для дитини. Спеціаліст в даній області може якісно оцінити генетичні ризики та виявити причини відхилень.

Також консультація лікаря-генетика потрібна у таких випадках:

- наявності спадкових або хронічних захворювань у одного із батьків;

- наявності викиднів або завмирання вагітності;

- при кровноспоріднених шлюбах;

- віковим подружжям (жінка старше 35 років, чоловік старше 42 років);

- наявність вад розвитку у плода або при отриманні несприятливих результатів скринінгу вагітної;

- при прийомі незадовго до настання вагітності або на тлі вагітності тих чи інших лікарських засобів.

Крім того, в деяких випадках генетик також може встановити молекулярно-генетичну експертизу по встановленню біологічної спорідненості. 

До лікаря-генетика варто звертатися у таких випадках:

- тривале безпліддя;

- не виношування вагітності (спонтанний викидень);

- народження дитини з патологією;

- наявність кровних родичів з генетичними захворюваннями;

- підвищені ризики у вагітної (вік, незадовільні показники скринінгу);

 - наявність генетичних аномалій або вроджених вад розвитку у попередніх дітей;

- кровна спорідненість майбутніх батьків.

Зараз існує велика кількість методів за допомогою яких можна визначити розвиток генетичних захворювань на різних етапах розвитку.

Передімплантаційна діагностика (PGD) – дозволяє виявити наявність генетичного відхилення у ембріонів з хромосомними аномаліями ще до моменту їх перенесення в організм жінки. Матеріали, що використовується для проведення процедури: бластомер ембріона, клітини трофектодерми.

Для виявлення генетичних відхилень плоду використовуються такі матеріали: клітини ворсин хоріона, плаценти, амніотичної рідини, лімфоцити пуповинної крові плода.

Постнатальна діагностика дітей та дорослих – дане дослідження дозволяє виявити хромосомні аномалії або підтвердити діагноз генетичного відхилення. Матеріали, що використовуються: лімфоцити  периферичної крові;

Лікар-генетик нашої клініки залежно від поставлених завдань визначить необхідність та обсяг генетичної діагностики, ознайомить пацієнта з особливостями застосування кожного методу та обере зручний для вас спосіб лікування.

 Генетика: Вартість послуг:

- Консультація лікаря генетика = 500 грн;

- Каріотипування = 1150 грн;

- PGD (передімплантаційна генетична діагностика) = 2500 грн;

- FISH – аналіз сперми = 2500 грн.

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

 

Теги: Гінеколог Київ,Консультація гінеколога Київ,Консультація генетика Київ,Генетик Київ,Передімплантаційна генетична діагностика Київ,Генетична діагностика Київ,Мамолог Київ,Лікар-Мамолог,Ультразвукова діагностика Київ,УЗД,ехографія Київ,Каріотип Київ,Хромосомний аналіз Київ,Репродуктолог Київ,Репродуктологія Київ,Нативита,Натівіта,Nativita

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео