Эффективные способы увеличения срока службы автомобиля

Эффективные способы увеличения срока службы автомобиля
33765 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бережная эксплуатация и своевременное техническое обслуживание автомобиля поможет продлить срок его службы.

Эксперты в первую очередь советуют продумывать свой маршрут поскольку это поможет объехать ямы и продлить срок службы подвески. Ведь всем известно, что некачественное дорожное покрытие может привести к поломке амортизатора или рессоры, повредить колеса и шины.

Также не рекомендуется снижать скорость с помощью переключения на пониженные передачи, ведь это сокращает срок службы трансмиссии. Лучше снизить скорость с помощью тормозов.

Для того чтобы система кондиционирования работала исправно нужно периодически включать кондиционер, иначе система может дать сбой после долгого простоя.

Кроме того, очень важно время от времени разгонять автомобиль до высоких скоростей и давать двигателю поработать на повышенных оборотах так как простоя автомобиля в течение нескольких недель, может привести к проблемам с аккумулятором, сцеплением или тормозами.

Особенно вредит автомобилю постоянный запуск двигателя для коротких поездок в холодный период года. В зимний период очень важно как следует прогревать машину перед тем как отправляться в путь.

Что касается топлива то не стоит передвигаться с небольшим количеством топлива в баке - на дне емкости образуется осадок, который может забить насос, фильтр или форсунки.

Не стоит игнорировать индикаторы на панели приборов, сообщают о состоянии всех систем автомобиля. Эти индикаторы помогут проследить за состоянием неисправности или необходимости провести срочные сервисные действия например, доливка масла, антифриза или омывающей жидкости. Ведь необходимо регулярно проводить проверки уровня жидкостей.

Следуя этим эффективных и простых правил можно не только продлить «жизнь» машины, но и избавите себя от лишних расходов.

Автор: admin.taxi-wicked

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео