УКРАЇНА ІНФОРМ

Петровський Олександр Володимирович: Для дітей з соціального центру провели реабілітацію гарним настроєм

Петровський Олександр Володимирович: Для дітей з соціального центру провели реабілітацію гарним настроєм
38836 ПЕРЕГЛЯДІВ

У відділенні соціальної реабілітації дітей з інвалідністю міста Запоріжжя провели святковий захід. Ініціатором події був Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність». Для дітей влаштували цікаве шоу з фокусами. Кожна дитина брала в них участь. Такі розваги дуже веселили глядачів, адже кожен відкрив для себе новий чарівний світ ілюзії.

Дітвора отримала море нових вражень та позитивних емоцій. Не обійшлось і без солодощів, якими пригостили гостей після свята. Такі подарунки ще більше прикрасили  настрій дітвори. Чим більше позитивних вражень буде отримувати така дитина, тим краще вона буде почуватись в суспільстві та адаптуватись до нього. Тому таких дітей потрібно завжди наділяти хорошим настроєм та робити щасливими.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович,Томос,Дніпро

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео