Каріотип Київ

Каріотип Київ
38225 ПЕРЕГЛЯДІВ

Каріотип – це хромосомний набір, з яким народжується людина та зберігає його протягом усього життя. Нормальний хромосомний набір включає 46 хромосом, в які входять також жіноча – X і X та чоловіча – X і Y. Каріотип вважається нормальним, якщо хромосоми в правильній кількості та незмінена генетична послідовність. На здоров’ї людини може відбутись, якщо в каріотипи виявлені порушення.

Хромосомний аналіз проводиться цитогенетичним дослідженням, який достатньо зробити раз в житті, щоб знати про можливі, в своєму організмі, змінив структурі хромосом. Користуючись комп’ютерною програмою, спеціаліст збирає хромосоми парами та аналізує, чи немає відсутніх або зайвих ділянок, чи всі хромосоми присутні.
Хромосомний аналіз рекомендований для людей з вадами здоров’я, подружніх пар, у яких були випадки викиднів, завмерлої вагітності, чоловічого безпліддя та інші проблемні випадки. Така процедура може проводитися й для дітей, в яких можливі проблеми розвитку, до та після народження.
Каріотипування дозволяє виявити кількісні та структурні аномалії хромосомного набору, які можуть спричинити безпліддя чи не виношування плоду.
Для такого обстеження вимагається здача крові з вени.
За два тижня до обстеження переконливо рекомендується припинити прийомом противірусних, гормональних препаратів, циностатиків та проведення рентгенографії. Та за два тижня після вірусних захворювань, простуди та підвищення температури тіла.

В день прийому бажаний легкий сніданок без кави, цигарок та, звісно, алкоголю.

У діагностичній лабораторії клініки Nativita, використовуються тільки якісні реактиви європейських та американських виробників. Якість препаратів відповідає вимогам Європейської Асоціації Цитогенетиків (E.C.A.), аналіз виконується на сучасному обладнанні з застосуванням якісного програмного забезпечення відповідно з міжнародною номенклатурою ISCN (An International System for Human Cytogenetic Nomenclature)

Ціна послуги каріотипування – 1250 грн (21 день)
СІТО-терміново – (10днів + 300 грн)

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: [email protected]

https://reproductology.com/

Автор: Admin.Doktor
Мої відео