Каріотип Київ

Каріотип Київ
36934 ПЕРЕГЛЯДІВ

Каріотип – це хромосомний набір, з яким народжується людина та зберігає його протягом усього життя. Нормальний хромосомний набір включає 46 хромосом, в які входять також жіноча – X і X та чоловіча – X і Y. Каріотип вважається нормальним, якщо хромосоми в правильній кількості та незмінена генетична послідовність. На здоров’ї людини може відбутись, якщо в каріотипи виявлені порушення.

Хромосомний аналіз проводиться цитогенетичним дослідженням, який достатньо зробити раз в житті, щоб знати про можливі, в своєму організмі, змінив структурі хромосом. Користуючись комп’ютерною програмою, спеціаліст збирає хромосоми парами та аналізує, чи немає відсутніх або зайвих ділянок, чи всі хромосоми присутні.
Хромосомний аналіз рекомендований для людей з вадами здоров’я, подружніх пар, у яких були випадки викиднів, завмерлої вагітності, чоловічого безпліддя та інші проблемні випадки. Така процедура може проводитися й для дітей, в яких можливі проблеми розвитку, до та після народження.
Каріотипування дозволяє виявити кількісні та структурні аномалії хромосомного набору, які можуть спричинити безпліддя чи не виношування плоду.
Для такого обстеження вимагається здача крові з вени.
За два тижня до обстеження переконливо рекомендується припинити прийомом противірусних, гормональних препаратів, циностатиків та проведення рентгенографії. Та за два тижня після вірусних захворювань, простуди та підвищення температури тіла.

В день прийому бажаний легкий сніданок без кави, цигарок та, звісно, алкоголю.

У діагностичній лабораторії клініки Nativita, використовуються тільки якісні реактиви європейських та американських виробників. Якість препаратів відповідає вимогам Європейської Асоціації Цитогенетиків (E.C.A.), аналіз виконується на сучасному обладнанні з застосуванням якісного програмного забезпечення відповідно з міжнародною номенклатурою ISCN (An International System for Human Cytogenetic Nomenclature)

Ціна послуги каріотипування – 1250 грн (21 день)
СІТО-терміново – (10днів + 300 грн)

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

Автор: Admin.Doktor

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео