Начальник автопатруля НГУ у Одесі відмовився від хабара у розмірі 900 у. о.

Начальник автопатруля НГУ  у Одесі відмовився від хабара у розмірі 900 у. о.
35957 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями гвардійці 11-ої бригади Національної гвардії України затримали двох підозрюваних у скоєнні кримінальних правопорушень.

 У Київському районі Одеси піший наряд гвардійців помітив бійку між двома чоловіками в одному з дворів. Військовослужбовці швидко втрутились і розборонили чоловіків. Обидва порушники громадського порядку були в стані алкогольного сп’яніння. Під час бесіди з ними патрульні встановили, що один з учасників бійки звинувачував іншого в зґвалтуванні його сусідки. Обвинувачення підтвердила сама потерпіла.

 Нацгвардійці викликали на місце події поліцію. Цей виклик по базі 102  одразу надійшов на планшети найближчим автопатрулям Нацполіції та Нацгвардії. Вони прибули на місце виклику одночасно.

 Наряд поліції забрав жінку до відділку поліції для з’ясування обставин. Автопатруль Нацгвардії забрав обох винуватців бійки. По дорозі до районного відділку Нацполіції України, намагаючись уникнути покарання, один з затриманих запропонував начальнику автопатруля НГУ хабар у розмірі 900 у. о. за те, щоб нацгвардійці відпустили чоловіків.

 Військовослужбовці відмовились від неправомірної вигоди та доставили чоловіків до Київського ВП. У підсумку одного з чоловіків було затримано за підозрою в порушенні статті 152 ККУ «Зґвалтування», іншого – статті 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

 У Приморському районі Одеси інший військовий наряд помітив громадянина, який при появі правоохоронців підозріло змінив напрямок руху.

 «Така поведінка одразу викликає в нас підозру. Кожен гвардієць швидко помічає подібні моменти», – розповів начальник військового наряду старший солдат Євгеній Петров.

 Гвардійці наздогнали підозрюваного, та провели поверхневу перевірку. Під час неї було знайдено предмети, схожі на патрони. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу.

Автор: admin.monitoring

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео