Національний банк України разом з Київською школою запрошує студентів дослідників до участі у науковій конференції

Національний банк України разом з Київською школою запрошує студентів дослідників до участі у науковій конференції
37303 ПЕРЕГЛЯДІВ

24 квітня 2020 року в Києві відбудеться наукова конференція для студентів та молодих дослідників "Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку". Захід проводить Національний банк України разом з Київською школою економіки за фінансової підтримки Швеції. Запрошуємо учасників віком до 30 років, які цікавляться дослідженнями мікро- та макроекономічних аспектів функціонування банківського сектору та проведення монетарної політики. Приклади тем досліджень:

макроекономічні аспекти проведення монетарної політики;

ефективне регулювання банківського сектору;

банківський кредит та економічний розвиток;

інші питання з економіки та фінансів.

Для участі в конкурсному відборі надсилайте наукові праці на електронну адресу research@bank.gov.ua. Кінцевий термін подання робіт – 23 березня 2020 року. У листі зазначте назву дослідження, авторів (навчальний заклад/місце роботи) та контактні дані.

 Деталі

Про результати відбору всім кандидатам повідомлять до 12 квітня 2020 року. Автори відібраних праць будуть запрошені презентувати своє дослідження на конференції 24 квітня 2020 року. Автори найкращих досліджень у двох номінаціях – серед студентів та серед молодих дослідників – отримають:

цінні призи від Національного банку України;

запрошення на щорічну дослідницьку конференцію Національного банку України "Ринок праці та монетарна політика", що відбудеться 28-29 травня 2020 року;

можливість публікації дослідження на інтернет-ресурсі VoxUkraine, в науковому виданні "Сучасні економічні дослідження" або у блозі Київської школи економіки.

Робочі мови конференції – англійська та українська (синхронний переклад не передбачається). Подати працю можна однією з цих мов, мова виступу не впливатиме на рішення про перемогу в конкурсі.

Вимоги до наукових праць

Подана робота має бути оригінальною та не опублікованою раніше. У праці доцільно зосередитися на одному питанні чи аспекті та провести його ґрунтовний аналіз. Перевага надається дослідженням на основі статистичних даних або які, узагальнюючи уже відомі знання, надають актуальні рекомендації з економічної політики.

Детальні вимоги до написання праць доступні за посиланням.

 Контакти

Із будь-яких питань щодо участі у конференції, будь ласка, звертайтесь за адресою research@bank.gov.ua.   

Наукові керівники конференції:

Міхне Константінеску, менеджер відділу досліджень Національного банку України (Mihnea.Constantinescu@bank.gov.ua);

Андрій Цапін, заступник начальника відділу досліджень Національного банку України (Andriy.Tsapin@bank.gov.ua);

Олеся Верченко, академічний директор Київської школи економіки (verchenko@kse.org.ua).

 Довідково

У день конференції для учасників буде організовано екскурсію до Музею грошей Національного банку України, перерви на каву, обід та вечеря, на якій буде оголошено переможців конкурсу на найкращі дослідження. Для учасників з інших міст оплачується проїзд до/з Києва (автобус або потяг), а також проживання (дві ночі). Більше про попередні конференції НБУ та KSE для студентів та молодих дослідників можна дізнатися за посиланням.

Автор: admin.strudentinform

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео