В Маріуполі бійці роти поліції особливого призначення викрили злочинну групу, що займалися збутом наркотиків

В Маріуполі бійці роти поліції особливого призначення викрили злочинну групу, що займалися збутом наркотиків
37382 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Приморському районі міста Маріуполь поліцейські викрили двох чоловіків, що займалися збутом наркотиків методом закладок.

Патрулюючи місто, бійці роти поліції особливого призначення звернули увагу на невідомих, які дивно себе поводили, а побачивши правоохоронців, прискорили ходу та намагалися втекти.

Чоловіки були негайно затримані спецпризначенцями для перевірки документів та з’ясування обставин. Так, в ході поверхневого огляду у невідомих були виявлені розфасовані наркотичні речовини.

Загалом поліцейські вилучили у зловмисників більше 130 підготовлених до реалізації згортків з наркотиками, серед яких були синтетичні (амфетамін, СОЛІ, екстазі), галюциногенні гриби та шишки конопель. Частину пакунків збувачі встигли заховати у замаскованих місцях.

Поліцейські вилучили у чоловіків більше 130 пакетиків з психотропними та наркотичними речовинами. Наразі на місці тривають слідчі дії та вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст.307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Мої відео