Одному з колишніх керівників Міністерства з питань надзвичайних ситуацій повідомлено про підозру

Одному з колишніх керівників Міністерства з питань надзвичайних ситуацій повідомлено про підозру
39220 ПЕРЕГЛЯДІВ

Екс посадовцю інкримінують розтрату майже 24 мільйонів гривень.

У межах кримінального провадження слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, та оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції зібрали матеріали, які підтверджують причетність колишнього високопосадовця МНС України до вчинення злочину. 

Так, було встановлено, що у 2004 році між Міністерством та забудовником було укладено договір на будівництво житлового будинку для працівників відомства у Солом’янському районі Києва. У зв’язку з тим, що земельна ділянка належала міністерству, відповідно до умов угоди частина житлової площі повинна була перейти у його власність. 

Однак у 2010 році один із заступників міністра з питань надзвичайних ситуацій уклав додатковий договір. Згідно з його пунктами йшлося про обмін житлової площі: замість квартир у новобудові Києва відомство отримує аналогічні квартири в Ірпені Київської області.

Відповідно до експертних висновків вартість фактично отриманих квартир на Київщині на 23,7 мільйона гривень менше, аніж квартири у столиці, які б отримало МНС України.

У середу, 8 січня, екс посадовцю було повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває та вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.  

Автор: narod-ukraine.com
Мої відео