Петровський Олександр Володимирович: Український меценат Олександр Петровський отримав почесну нагороду від Митрополита Епіфанія

Петровський Олександр Володимирович: Український меценат Олександр Петровський отримав почесну нагороду від Митрополита Епіфанія
41126 ПЕРЕГЛЯДІВ

У київському храмі Різдва Христового відбулося нагородження визначних українських благодійників та представників українського духівництва почесними грамотами та орденами. Одним з осіб, присутніх на торжестві та удостоєних нагород, став дніпровський благодійний діяч Олександр Володимирович Петровський.

У храмі Різдва Христового, що розташований у Подільському районі Києва, відбулося нагородження духовних та світських осіб, які зробили великий внесок у відродження духовності нашої держави, постійно слідують ідеалам добра та сприяють розвитку суспільного блага. Голова благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський був удостоєний грамотою за відродження духовності України та сприяння підвищенню суспільного блага. Голова Української православної церкви також нагородив його орденом святителя і чудотворця Миколая. Такі нагороди Олександр Володимирович отримав не випадково – протягом багатьох років він очолює благодійний фонд «Солідарність» у місті Дніпро. Ця організація бере активну участь у важливих соціальних проектах у медичній, освітній та культурній сферах. За сприяння та безпосередньої фінансової підтримки Фонду протягом тривалого часу відбуваються ремонтні роботи, оновлення обладнання у лікарнях, закладах освіти, проводяться культурні та спортивні заходи.

Місце проведення нагородження було обрано не випадково – у цей день церква відзначала храмове свято та 15-річчя з дня освячення. Цього ж дня була проведена урочиста літургія, а Митрополит Епіфаній сказав про найважливіше, на що треба звернути увагу православним у сьогоденні. Епіфаній подякував усім запрошеним та нагородженим, а також закликав продовжувати розпочату працю заради розвитку Української держави та церкви.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович
Мої відео