Благодійний вантаж для боротьби з COVID-19 передали медикам лікарні №16 та ОКЛ ім. Мечникова

Благодійний вантаж для боротьби з COVID-19 передали медикам лікарні №16 та ОКЛ ім. Мечникова
26563 ПЕРЕГЛЯДІВ

По 5 тис респіраторів класу FFP2 компанія «Алло» та Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» передали міській лікарні №16 та обласній клінічній лікарні ім. І. Мечникова. Вони захищають від вірусів на 94%.

«Сьогодні була доставлена партія 5 тис штук масок імпортного виробництва. Їх роздадуть в терапевтичному та пульмологічному відділеннях лікарям та усьому медперсоналу, — говорить директор лікарні №16 Олег Хасілєв. — З благодійним фондом «Солідарність» співпрацюємо давно. Вони допомагають апаратурою, зокрема надали нам апарати ЕКМО. Спільними зусиллями все робиться для збереження здоров'я жителів міста».

Віцепрезидентка фонду Яна Іванілова передала лікарні ім. Мечникова 500 упаковок антибіотиків для боротьби з вірусною пневмонією, зокрема «Амоксиклав».

«Саме ці антибіотики дадуть можливість пролікувати найбільш складні пневмонії. Ми бачимо, що ті запалення легенів, які викликає COVID-19, вимагають лікування тижнями й саме ефективні антибіотики рятують людське життя», — переконаний головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.

«Ми привезли 500 упаковок 6 видів антибіотиків, які затверджені МОЗ для лікування коронавірусу, — розповідає Яна Іванілова. — Окрім антибіотиків доставили ще рукавиці для огляду та для обробки приміщень. І ми очікуємо ще доставки захисних щитків, костюмів та високих бахіл, а також моніторів пацієнтів».


В ОКЛ ім. Мечникова вже прийняли перших пацієнтів з COVID-19, а також з підозрою на цю хворобу. Лікарня №16 — на другому етапі боротьби з епідемією, викликаною коронавірусом SARS-CoV-19, зможе прийняти 350 хворих, і в разі потреби в ній зможуть розгорнути ще й додаткові ліжка. Наразі там вже лікують пацієнтів з важкими формами пневмонії.

 

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео