Адвокат системи БПД допоміг відстояти право бабусі на спілкування з онуками

Адвокат системи БПД допоміг відстояти право бабусі на спілкування з онуками
31193 ПЕРЕГЛЯДІВ

Родинні відносини – непроста справа, особливо коли це стосується інтересів найменших членів сім’ї. І не рідко буває так, що сімейні конфлікти набувають таких обертів, що вирішити їх можна лише у судовому порядку. Подібний випадок мав місце в практиці адвоката Віталія Павловського, який діяв за дорученням системи безоплатної правової допомоги.

До Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась жінка з питанням щодо усунення  перешкод у спілкуванні з онуками та участі у їх вихованні. Як розповіла клієнтка, з 2009 року її донька проживала однією сім’єю з чоловіком. Під час спільного проживання у них народилося двоє дітей, яких зареєстрували в будинку бабусі, де на той час проживала її донька з чоловіком. В 2014 році донька офіційно зареєструвала шлюб з чоловіком, але з лютого 2018 вони почали проживати окремо. В квітні 2018 року донька клієнтки померла, діти стали проживати з батьком. З чого часу батько дітей почав перешкоджати бабусі бачитися з онуками, не дозволяв спілкуватися з ними. Клієнтка мала змогу спілкуватися з онуками лише у дитячому садку та школі. Така ситуація жінку не влаштовувала, тож вона звернулася до служби у справах дітей, щоб їй допомогли вирішити проблему. На підставі її звернення було винесено  рішення, в якому батьку рекомендовано не перешкоджати бабусі у спілкуванні з онуками, однак фактичної ситуації це рішення не змінило.

Проаналізувавши матеріали справи, адвокат склав позовну заяву, в якій обґрунтував права бабусі на спілкування з онуками, а також наголосив на необхідності систематичних побачень бабусі та онуків, спілкуванні засобами мобільного зв’язку та проживання дітей з бабусею на період літніх канікул.

Судом було відкрито провадження у справі та призначено судове засідання. Варто відзначити, що навіть на етапі судового розгляду вирішити спір можна за допомогою укладання мирової угоди, такою можливістю скористалися позивачка та відповідач. Суд, розглянувши клопотання адвоката та дослідивши матеріали справи, задовольнив мирову угоду.

Довідково: Мирова́ уго́да — формальна письмова домовленість сторін юридичного процесу, що укладається з метою врегулювання їх спору на підставі взаємних поступок, і стосується прав та обов'язків сторін. Мирова угода не може порушувати прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб.

Виконання мирової угоди здійснюється особами, які її уклали, в порядку і в строки, передбачені цією угодою. Ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження". У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео