Місто Козятин переходить на трьохконтейнерне сортування відходів

Місто Козятин переходить на трьохконтейнерне сортування відходів
243169 ПЕРЕГЛЯДІВ

Починаючи з  2017 року на території міста встановлено 136 металевих контейнерів для збору твердих побутових відходів та 41 сітчастий контейнер для  ПЕТ-пляшок. У місті впроваджено  роздільний збір сміття.

Нагадуємо,  що змішані відходи – це сміття; роздільно зібрані відходи – це ресурси, тобто такий матеріал, з якого можна виробити нові корисні речі.

В березні 2020 року КП «Чисте місто» за кошти підприємства закуплено ще 12 сітчастих контейнерів для ПЕТ-пляшок та 8 контейнерів для сухої фракції. Сьогодні 29 квітня контейнери встановлені комунальниками на території міста.

Для ПЕТ-пляшок додатково встановлені контейнери: на вулицях 8-Гвардійська, Січових Стрільців, Винниченка,Депутатська, В.Антоновича, Білоцерківська, Васьковського.

Для сухої фракції вперше встановлені контейнери: на вул.Грушевського (біля буд.74 та буд.23, а також біля центрального скверу), Винниченка (біля   відділення «Нова пошта»), Незалежності (біля магазину «Ромашка»), Січових Стрільців (напроти магазину «Сонечко»), 8-Гвардійська (біля магазину «Обжорка»), 1 Травня (біля магазину «Абсолют»).

Таким чином, в місті починає працювати  трьохконтейнерне  сортування відходів:

1.    для мокрої фракції - харчові відходи, рештки овочів та фруктів, залишки їжі, шкаралупи;

2.     для ПЕТ-пляшок ;

3.     для сухої фракції: - пластик, макулатура (газети, каталоги, журнали, зошити, книжки, офісний папір і картон), метал,  скло.

КП  «Чисте місто» на даний час налагоджується ринок збуту відсортованого сміття, що в першу чергу створить передумови додаткових надходжень до комунального підприємства, вплине на підвищення його рентабельності.

І , звичайно, мінімізує обсяги захоронення на полігоні, допоможе розв'язати екологічні і соціальні проблеми.

Разом з цим, інформуємо про те, що в місті почастішали випадки заповнення контейнерів  битою цеглою, кахельною плиткою, бур'яном, здійснюються підпалення сміття у контейнерах. З сміттєвих баків збивають кріплення, замки, ламають та згинають кришки. Тільки в 2020 року для  ремонту до КП «Чисте місто» було доставлено більше 20 контейнерів. А це витрачені кошти комунального підприємства, які б могли  були задіяні на користі справи.

До уваги населення міста! Вивезення габаритних відходів, а також відходів з приватної земельної ділянки здійснюється КП «Чисте місто» міської ради шляхом укладання договору з підприємством.

Адреса підприємства: м.Козятин, вул.Довженка,  2А.

Контактний телефон 2-22-62.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео