Майже 700 вакансій для людей з інвалідністю було зареєстровано в Миколаївській обласній службі зайнятості з початку року

Майже 700 вакансій для людей з інвалідністю було зареєстровано в Миколаївській обласній службі зайнятості з початку року
27543 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом січня-травня 2020 року 1009 зареєстрованих безробітних осіб з інвалідністю скористалися послугами Миколаївської обласної служби зайнятості, що на 4% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

За сприянням служби зайнятості працевлаштовано 126 осіб, які мають інвалідність, з них 14 – ще до набуття статусу безробітного. Рівень працевлаштування цієї категорії громадян в умовах карантину зменшився майже на 4% порівняно з січнем-травнем 2019 року і склав 11%. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Посади, на які були працевлаштовані безробітні, досить різноманітні: від водія автотранспортних засобів, слюсаря-ремонтника, кухаря, тракториста-машиніста с/г виробництва, лицювальника-плиточника, рибовода, ремонтувальника площинних спортивних споруд до оброблювача інформаційного матеріалу, оброблювача коньячних спиртів та коньяків, сестри медичної, механіка, менеджера з постачання, інженера та ін.

         Всього з початку року база даних інформаційно-аналітичної системи служби зайнятості налічувала 676 вакансій по Миколаївській області для осіб з інвалідністю, що майже на 11% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

«Більшість наших клієнтів з інвалідністю тривалий час хворіють, через що втрачають професійну кваліфікацію, яка б відповідала потребам ринку праці. Тому передумовою гарантій зайнятості для цієї категорії громадян є здобуття професії, що відповідає їхнім потребам та можливостям», – зазначив Дмитро Оборонько.

Так, за направленням служби зайнятості протягом 5 місяців поточного року навчалися 40 осіб з інвалідністю, 36 із них вже працевлаштовані.

Безробітні підвищували кваліфікацію та проходили стажування за програмами: «Сучасні технології бухгалтерського обліку та міжнародні стандарти фінансової звітності», «Практичний вебдизайн, проєктування, створення та супроводження вебвузла», «Організація роботи щодо улаштування та ремонту бетонних підлог», «Основні операції технічного обслуговування сільськогосподарської техніки при підготовці до весняно-польових робіт», «Сучасні технології догляду за посівами» та іншими програмами.

Крім того, у центрах зайнятості області людям з особливими потребами надається повний комплекс профорієнтаційних послуг, зокрема з використанням профдіагностичного обстеження та професійного відбору. За січень-травень 2020 року 919 осіб з інвалідністю отримали такі послуги.

Теги: Миколаїв,ОЦЗ,служба_зайнятості,Оборонько,особи_з_інвалідністю,працевлаштування

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео