Пішов з життя доктор юридичних наук, доцент кафедри загально-правових дисциплін ДЮІ МВС України Юрій Делія

Пішов з життя доктор юридичних наук, доцент кафедри загально-правових дисциплін ДЮІ МВС України Юрій Делія
27822 ПЕРЕГЛЯДІВ

13 червня на 49-му році життя не стало нашого колеги, наставника, науковця, та гарного товариша - доктора юридичних наук, доцента кафедри загально-правових дисциплін Юрія Делії.

Юрій Володимирович народився у селищі міського типу Нові Санжари, що на Полтавщині 12 березня 1971 року в сім'ї робітників, а після навчання у школі обрав для себе шлях служіння народу України - здобувати вищу юридичному освіту у стінах Донецького інституту внутрішніх справ й далі поєднав свій життєвий шлях з 1997 року саме у стінах інституту та за роки постійної сумлінної, цілеспрямованої діяльності, став справжнім взірцем для працівників та здобувачів освіти. За роки такої діяльності він здобув значних наукових досягнень, захистивши дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за темою: "Правові основи місцевого самоврядування в Україні" та маючи вчене звання доцента. 

Він вміло поєднував наукову, громадську та активну спортивну діяльність, високо оцінювався, був визнаним науковою спільнотою України, заохочувався державними нагородами, автор понад 150 наукових праць.

Як дослідник у галузі юридичних наук, Юрій Володимирович був взірцем для науковців, які цікавилися Конституційним правом України, адже саме ця галузь знань юридичної науки й була предметом досліджень усього життя Юрія Володимировича.

Для курсантів та студентів Юрій Володимирович став справжнім наставником та взірцем, адже поряд з викладацькою діяльністю він на громадських засадах став тренером збірної команди з волейболу інституту, яка постійно примножує спортивні здобутки інституту на спортивних майданчиках України.

У 2014 році, у часи буремних подій на Сході України, Юрій Володимирович залишився частиною вишу-переселенця, навчаючи Конституційного права здобувачів освіти вже у Кривому Розі, одночасно здійснюючи з колективом щоденні кроки з відновлення діяльності Донецького юридичного інституту МВСУкраїни.

Мабуть саме такі характеристики й надихнули колектив обрати Юрія Володимировича головою профспілкової організації працівників інституту, де за час такої діяльності працівники з впевненістю могли повірити свої права на захист саме видатному науковцю, громадському діячу - Делії Юрію Володимировичу.

Весь його трудовий шлях увінчаний великими здобутками на науковій та освітній ниві, що підтверджується численними заохоченнями, як від керівництва інституту, так і численними відзнаками державних установ, у тому числі й Міністерства внутрішніх справ України.

Він самовіддано працював разом із нами – життєрадісний, привітний, з таким чудовим іскрометним почуттям гумору. Життєлюб та незмінний оптиміст, Людина веселої і щедрої вдачі, він вмів зробити справжнє свято для своїх друзів, підтримати, допомогти, розділити горе і радість. Смерть обірвала життя, сповнене планів, сподіваньта мрій, тепер, на превеликий жаль, нездійсненних...

Таким він і залишатиметься з нами - завжди енергійнимвідкритим, доброзичливим, з незмінною привітною посмішкою на обличчі. Тяжко та боляче усвідомлювати, що Юрія вже не буде поруч з нами… Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Щиро співчуваємо рідним покійного.

 

 

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео